Horoskop 2021 na drugą pełnię w Wodniku

Rozpoczynamy tydzień, w którym w kosmosie dojdzie do wielu kluczowych zmian. Przed nami druga połowa lata emanująca romantyzmem. Nie bez powodu, bo już w poniedziałek planeta miłości Wenus powędruje do Wagi. W tym znaku poczuje się jak w domu, roztaczając wibracje sprzyjające romansom. Powinniśmy tylko uważać na problemy z podejmowaniem ważnych decyzji. Pod znakiem zapytania staną dotychczasowe związki i finanse. 

Wenus w Wadze przynosi harmonię w miłości. Pora na spędzanie każdej chwili we dwójkę.

Reszta tygodnia upłynie nam w energii drugiej w tym roku pełni Księżyca w Wodniku, nazywanej także Niebieską Pełnią. Dopiero przeżyliśmy to zjawisko w lipcu, a już czeka nas jego kolejne uderzenie. Możemy mieć poważne déjà vu w związku ze sprawami z ubiegłego miesiąca. Tym razem lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dawać się ponieść buntowniczej naturze. W przeciwnym razie ta pełnia przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Niebieska Pełnia Księżyca w Wodniku pojawi się na niebie w niedzielę 22 sierpnia. 

Niedziela to również początek sezonu Panny. Słońce będzie świecić w pracowitej dziewicy zodiaku przez najbliższe cztery tygodnie. Ta energia zachęci nas do praktycznego planowania życia i rozpoczęcia procesu samoleczenia. Sprawdźmy, jak możemy pomóc innym ludziom, by wydobyć z siebie swoje najlepsze 'ja". 

Pierwsza pełnia w Wodniku 2021 - na czym polegała? >>