Horoskop tygodniowy na sezon Ryb 2021

Po Walentynkach puszcza energia Wodnika, który krążył wokół relacji międzyludzkich. Romantyczna aura za chwilę ustąpi drastycznej huśtawce nastrojów. Taki będzie efekt kwadratu Saturna z Uranem w środę 17 lutego, wywołującym nerwowość oraz postawę niechętną do zmian. Podczas gdy buntowniczy Uran budzi potrzebę walki o wolność, Saturn żąda przestrzegania sztywnych zasad. Zderzenie się tych planet z całą pewnością wywoła w nas falę sprzecznych emocji. 

Ryby są symbolem końca drogi Słońca i wkraczania w zupełnie nowy cykl. 

W czwartek 18 lutego Słońce wkroczy w duchowy znak Ryb. Sezon tego znaku zbliża nas do stanu Zen, jednak jego początek zapowiada się burzliwie. 19 lutego Wenus zmierzy się z namiętnym, lecz wojowniczym Marsem. To zjawisko odkryje frustracje w związkach, zwłaszcza te dotyczące seksu. Ów aspekt zwiększy nasze fizyczne pożądanie, zarazem wywołując gniew, jeśli nie zaspokoimy swoich podstawowych potrzeb.

Kończy się retrogradacja Merkurego, która stworzyła w naszym życiu wielki zamęt.

Dobra wiadomość - pod koniec tygodnia, 20 lutego, Merkury zakończy swoją podróż wstecz. Chociaż nadal czeka nas cień retrogradacji, pożegnamy się z chaosem wywołanym pod wpływem tego szalonego zjawiska. Zrelaksuj się w weekend i zacznij stopniowo przywracać równowagę tam, gdzie najbardziej odczułaś jej brak. 

Retrogradacja Merkurego 2021 - do kiedy potrwa jej cień? >>