Horoskop tygodniowy 2020. Rzadka koniunkcja Saturn-Pluton skłoni niektórych do wewnętrznej rewolucji:

Baran

Wewnętrzne uzdrawianie właśnie się rozpoczęło. Merkury jest teraz w twoim znaku i sprzyja byciu odważną w sferze uczuć. Jeśli masz łzy do przelania, pozwól im płynąć. Gdy czujesz, że powinnaś przeprosić, otwórz usta, aby wypowiedzieć te słowa. Wyostrz swój słuch, a być może usłyszysz to samo od bliskiej osoby. Przede wszystkim otwórz swoje serce, a poprowadzi cię ono do nowego rozdziału.

Byk

W tym tygodniu, gdy Wenus wkracza w sferę społeczną, będziesz musiała wykazać się wsparciem w swoim kobiecym kręgu. Na dniach dostaniesz zadania z kategorii przyjaźń i rodzina. Twoja krewna lub przyjaciółka poprosi cię o ramię do wypłakania się, czy pomoc w dźwiganiu ciężaru, jaki przysporzyła jej pewna sytuacja. Tym razem odłóż na bok swój osąd. Po prostu z nią bądź i otocz ją opieką. Swoje obawy wyraź dopiero gdy opadnie kurz. 

Bliźnięta

Czy jesteś zmuszona dokonać drastycznej zmiany? Merkury w sile potężnego Plutona chce teraz poprawić twoje finanse. Nawet jeśli masz chwilowy mętlik w głowie, poświęć więcej uwagi swoim sprawom zawodowym. Właściwie wyceń wartość swojej pracy i przestań godzić się na to, by być niesłusznie wynagradzaną. To stresujące, ale też proste. Wszystko potoczy się na twoją korzyść.

Rak

Bunt w relacji jest na horyzoncie. Rzadkie starcie Plutona z Saturnem odbije się na twojej sferze partnerskiej, powodując zmiany. Pytanie brzmi: jakiego rodzaju transformacji pragniesz? Zamiast działać przeciwko samej sobie, odwróć kota ogonem i spraw, aby wszystko zadziałało na twoją korzyść. Nie gódź się na zachowanie ze strony ukochanego, przez które czujesz się niekomfortowo. Wyjdź ze skorupy i na chwilę porzuć swoją łagodną naturę. Stawiaj wyraźne granice.

Lew

Merkury wkracza w sferę twojego związku w piątek, zachęcając cię do podjęcia poważnej decyzji. Jeśli jesteś w związku, wszelkie wybory będą teraz działać na twoją korzyść. Wolne Lwy mogą zauważyć, że nagle uginają im się nogi na widok bliskiego przyjaciela. Mówi się, że prawdziwa miłość to podpalona przyjaźń, więc dlaczego nie spróbować? Tak, to może zagrozić przyjaźni, lecz jednocześnie transformować w trwały związek.

Panna

Czujesz, że znajdujesz się na rozdrożu i nie możesz zdecydować, którą drogą pójść? Poszukujesz bezpieczeństwa, miłości oraz szczęścia, najlepiej w jednym pakiecie? W poniedziałek mgła wreszcie zniknie z twojej wizji, dając ci pewność w rozważanym wyborze. Zachowaj spokój w tym całym mętliku. Nie ignoruj rzeczy lub osoby, która ciągle pojawia się w twojej głowie.

Waga

Od wtorku Wenus osłodzi Twoją codzienną rutynę. To, co robisz konsekwentnie, może znacznie poprawić nie tylko twoją pracę, ale także ogólne samopoczucie. Najlepiej połączyć obie dziedziny - jeśli to, czym zajmujesz się na co dzień (co prawdopodobnie obejmuje twój zawód), daje ci satysfakcję, twoje zdrowie również na tym skorzysta.

Skorpion

Rozpoczął się urodzajny czas dla twoich kreatywnych pomysłów. W tym tygodniu Wenus kwitnie w twojej sferze artystycznej. Wszystko, co zaczniesz robić na dniach, wkrótce przyniesie obfite plony. Niech nie brakuje ci pewności siebie. Postaw się i daj z siebie wszystko. Zapomnij o słowie "porażka", niech w twojej głowie pobrzmiewa tylko sukces. Po ciężkich czasach rok 2020 ma szansę być twoim najszczęśliwszym. 

Strzelec

Wenus znajduje się w twojej sferze domu, to na nim skup teraz swoją uwagę. Rozpoczął się najlepszy czas zarówno na drobne naprawy, jak i poważny remont wnętrz. Szczęście do tych spraw jest po twojej stronie, pojawią się osoby skłonne do pomocy. A co z domem w znaczeniu "rodzina"? Dyskusja z twoimi bliskimi może być źle zinterpretowana, więc powiedz dokładnie, co masz na myśli.

Koziorożec

Ten tydzień ma dla Koziorożców ogromne znaczenie. Wpływowy Pluton i surowy Saturn łączą swoje potężne siły w twoim znaku. Chociaż efektem tego spotkania jest raczej podróż niż miejsce docelowe, powinnaś mieć jasny obraz tego, co chcesz osiągnąć w 2020 roku. Tym razem odeprzyj wygodne opcje i w końcu rzuć się na głęboką wodę. 

Wodnik

Wodniku, twój tydzień rozpocznie frustracja związana z pieniędzmi. Jednak za kilka dni sprytny Merkury podpowie ci najlepsze rozwiązanie. Przecież jesteś mistrzynią myślenia nieszablonowego i dawania sobie nietypowych odpowiedzi. Polegaj na swoich wrodzonych, mocnych stronach, do których należy przede wszystkim intuicja. Masz to! Inni mogą drwić z twoich sugestii, ale wszystko zadziała tak, jak ty to widzisz.

Ryby

Wenus, planeta piękna, wkracza w twój znak. Jesteś znudzona swoim wyglądem? Przedefiniuj swój styl, aby lepiej wyrażał to, kim naprawdę czujesz się w środku. Czerp inspirację z własnych myśli i zainteresowań, nie staraj się nikomu przypodobać. Może czas na bardziej radykalną zmianę? Bądź sobą, bo w tym roku przyniesie ci to o wiele więcej korzyści, niż kiedykolwiek.