Horoskop tygodniowy na początek sierpnia

Co tym razem szykuje horoskop tygodniowy? Sierpień rozpocznie rzadka koniunkcja planet w Byku. Mars, król konfliktów oraz impulsywnych działań, zrówna się z Uranem znanym jako planeta wstrząsów i radykalnych zmian. Dołączy do nich Węzeł Północny - kosmiczna linia przeznaczenia. Ponieważ Byk to znak zodiaku, który za wszelką cenę unika zmian, możemy oczekiwać, że nasza transformacja pod wpływem tych wibracji przyniesie dyskomfort. Pora pożegnać się z czymś, z czego "wyrośliśmy" i zatroszczyć się o swoją przyszłość. Każda życiowa zmiana, jaka za chwilę nastąpi, w rzeczywistości będzie dla nas korzystna.

Rzadka koniunkcja planet w Byku

To nie koniec ważnych wieści. Już 4 sierpnia Merkury przeniesie się do Panny. Ten ziemski znak zodiaku wzmacnia jego siłę, a nam pomaga lepiej się komunikować. Panna znajduje praktyczne rozwiązanie dla każdego problemu. Wskazuje, jak radzić sobie z wyzwaniami i obdarza motywacją do wytężonej pracy. Dzięki niej nie przeoczymy żadnych istotnych szczegółów. 

Starcie Marsa z Saturnem

Dodatkowo, 7 sierpnia Mars w Byku zmierzy się z Saturnem w Wodniku. Mars to gorąca planeta pełna akcji. Saturn kojarzy się z zimnem i dyscypliną. Ze względu na ten kontrast zostaniemy wypchnięci ze swojej strefy komfortu. Będziemy musieli dokonać wyborów, a czas niekoniecznie podziała na naszą korzyść. W tym tygodniu możemy również odczuwać zmęczenie i wypalenie zawodowe. Nie oczekujmy, że zrobimy postęp. Pozwól sobie na przetworzenie wszystkiego, co dzieje się wokół nas. Pamiętajmy, że powolność, staranność i stabilność wbrew pozorom znacznie szybciej przybliżą nas do celu. 

Horoskopy na sierpień:

  •