Horoskop na zaćmienie i pełnię Księżyca w Bliźniętach:

Baran

W tym tygodniu twoje słowa nabiorą potężnego znaczenia. Czas wypowiedzieć na głos prawdę, która czekała na ten "odpowiedni moment". Pod wpływem zaćmienia, które wszystko wyolbrzymia, to może wydawać się skomplikowane, lecz w rzeczywistości wcale takie nie jest. Zagryź zęby i zdobądź się na odwagę. Pełnia w Bliźniętach skieruje twoje serce na drugą połówkę oraz konflikty rodzinne. 

Byk

Przyjrzyj się bliżej swoim dobrom materialnym. Czy większość z nich to twoje zachcianki, czy rzeczy, których naprawdę potrzebujesz? A może zakupoholizm traktujesz jako ucieczkę od codziennych problemów? Tę pełnię poświęć swoim finansom. Możliwe, że za chwilę doznasz olśnienia. Zamiast bezmyślnie spędzać pieniądze, zacznij budować fundamenty na przyszłość.

Bliźnięta

Przygotuj się, gdyż pełnia w Bliźniętach w całości dotyczy twojego znaku. Pod wpływem jej energii zaczniesz rozumieć, jaką osobą powoli się stajesz. Po doświadczeniach i wstrząsach tego roku to może być ktoś inny niż dotychczas. Jeszcze nie jesteś gotowa na przełom, dlatego transformacja przebiega powoli. W jej trakcie zadbaj o swoje zdrowie. Zaufaj, że Wszechświat chce dla ciebie dobrze.

Rak

Twoja intuicja budzi się do życia. Za chwilę dostarczy ci informacje ukryte głęboko w cieniu podświadomości. Zwróć uwagę na to, co podpowiadają sny i zanurz się w swój wewnętrzny monolog. W samej sobie znajdziesz źródło głębokich prawd. Nie zdziw się, gdy nagle pewien sekret wyjdzie na jaw. Zaakceptuj prawdę i puść przeszłość w siną dal

Horoskop na pełnię - prognoza ogólna >>