Horoskop tygodniowy 2023 - Wenus wkracza do Lwa

W tym tygodniu na pierwsze miejsce wysunie się twoje życie miłosne. Nieważne, czy jesteś singielką, czy w związku, twoja dusza dozna olśnienia. Wenus wkracza do Lwa 5 czerwca, opuszczając wrażliwego Raka. Połączona z energią zodiakalnej Lwicy obdarzy nas odwagą, by kochać bez wstydu: otwarcie, swobodnie i całym sercem. Przestaniemy obawiać się swoich uczuć. Zechcemy, by usłyszał o nich cały świat. Planeta miłości nakłoni nas do romansu ze swoim otoczeniem. Spodziewaj się, że czeka cię wiele przyjemności, szczególnie jeśli chodzi o romantyczne chwile. 

Twój osobisty horoskop na ten tydzień >>

Wenus w Lwie - czego się spodziewać?

Wenus w Lwie to czas wielkich gestów miłości, hojności wobec innych i kierowania się sercem. Spodziewaj się zmiany dynamiki w relacjach. Zapłoną emocje. Sprawy nabiorą tempa. Lew nadaje priorytet pasji, kreatywności, dbaniu o siebie oraz upojnym randkom z drugą połówką. Przypomnisz sobie, jak to jest kochać życie. Poczujesz w sobie ogień namiętności. 

Wędrówka Wenus przez namiętnego Lwa podkreśla pragnienia serca i ego.

Uwaga, Wenus w Lwie może ożywić stare płomienie. To dobry moment, aby ponownie przyjrzeć się swoim potrzebom. Jesteś w związku? Ten tranzyt może cię zainspirować do urozmaicenia relacji z partnerem. Podaruje ci wgląd w to, jak będzie wyglądać twoja przyszłość u boku tej bliskiej ci osoby. Jednak niezależnie od statusu związku, nie powstrzymuj się, gdy chodzi o wyrażanie uczuć. Szczerość ponad wszystko. Dzięki niej otrzymasz rzeczy, których pragnie twoja dusza.