Horoskop tygodniowy na czerwiec - Wenus w Lwie

BLIŹNIĘTA

Wenus w Lwie szykuje innowacje w twojej sferze rozmów, myśli i pomysłów. Pod wpływem tej energii staniesz się większą gadułą niż zwykle. Jako zodiakalny "posłaniec niebios" czerpiesz satysfakcję ze swojej zdolności szybkiego przekazywania informacji. Teraz twoje słowa zyskają na znaczeniu i przyciągną do ciebie zasłużoną uwagę. Twoja ekstrawertyczna część duszy poczuje się naładowana. Konwersacje, które za chwilę przeprowadzisz, zainspirują cię do działania. Możliwe, że odkryjesz na swój temat coś nowego. 

Horoskop na ten tydzień - tranzyt Wenus w Lwie >>

BARAN

Przed tobą kolejny pracowity tydzień, który niestety nie obejdzie się bez zgrzytu. Kiedy Wenus w Lwie rozgrzeje kosmos, napotkasz konflikty na froncie domowym. Ten ognisty tranzyt może nieco cię przytłaczać. Ćwicz swoją cierpliwość. Zwolnij i nabierz sił, zanim przejdziesz do radykalnych czynów. Buntuj się kreatywnie - zamień swój gniew w motywację do spełniania kolejnych ambitnych celów.

BYK

W tym tygodniu możesz poczuć potrzebę dzielenia się z innymi swoimi myślami, przekonaniami i pomysłami. Energia Wenus w Lwie zachęci cię do odważnego wyrażania siebie na każdy istotny temat. Dzięki temu pogłębisz swoje więzi z ludźmi, którzy znajdą się w kręgu twoich rozmówców. Ów tranzyt nie pozwoli ci na powściągliwość, zatem szykuj się na wyjście poza strefę komfortu. Nie miej nikomu za złe odmiennej opinii. Otwartość na świat promuje twój rozwój.

RAK

Wenus w Lwie wezwie cię do zadbania o swoje interesy. Niestety, zaspokajanie potrzeb serca w tej chwili będzie kolidować z rozwojem, którego doświadczasz w swojej karierze. Ważne, abyś zaprowadziła w swoim życiu zdrową równowagę. Czas o siebie zadbać, a w tym potrzebny jest umiar. Energia znaku ognia może mentalnie cię przytłaczać, dlatego nie obciążaj się dodatkową pracą. Nie bierz na barki więcej, niż możesz unieść, nawet jeśli czujesz presję otoczenia. Jeśli chodzi o miłość, powiedz wprost, czego chcesz. 

LEW

Wenus w Lwie to tranzyt dedykowany tobie. Planeta miłości w twoim znaku obdarzy cię młodzieńczymi wibracjami. Spodziewaj się zastrzyku energii i pewności siebie. Znajdziesz się u szczytu swojej atrakcyjności. Zastanów się, czego teraz pragnie twoje serce. Powinnaś postawić siebie na pierwszym miejscu, aby odzyskać to, co osłabili w tobie inni ludzie. Zaopiekuj się sobą, a w kolejnych dniach poczujesz znaczącą zmianę w swoim sposobie bycia.

PANNA

Ten tydzień przyniesie ci poczucie spokoju. Wenus w Lwie zalśni w twoim dwunastym domu izolacji. Skieruj uwagę na swoje zdrowie psychiczne i domowe praktyki samoopieki. Spędź więcej czasu sam na sam, przypominając sobie, kim jesteś za zamkniętymi drzwiami. Nie poddawaj się pokusie wypełniania tych chwil codziennymi obowiązkami. Zamiast nadrabiać zaległości w pracy, uzupełnij swoje niedobory snu. Połącz się ze swoim duchowym "ja" i zapisz w dzienniku swoje najnowsze intencje - energia pełni nadal je wspiera. 

WAGA

Silna energia Wenus w Lwie w tym tygodniu wzburzy twoim życiem prywatnym. Jako Wenusjanka masz tendencję do nadawania priorytetu relacjom, lecz teraz poczujesz się nimi przytłoczona. Przywrócenie równowagi może sprawić ci trudności. Skup się na wyznaczaniu nowych granic tam, gdzie zostały one mocno naruszone. Z dobrych wieści, ten tranzyt doda ci pewności siebie, dlatego nie wahaj się powiedzieć "nie" i otwarcie zawalczyć o swoje racje. 

SKORPION

Wenus w Lwie pomoże ci skupić więcej uwagi na sobie. Spodziewaj się nowych początków w sferze kariery i twojego publicznego wizerunku. To nic, że wolisz działać za kulisami. Twoja ciężka praca zasługuje na szerokie uznanie. Oczekuj więc pojawienia się szansy na awans lub zaproszenia na ważne przyjęcie w zaszczytnym gronie osób. Pokaż innym, na co cię stać. Jeśli próbujesz zmienić swój zawód, Wenus w znaku ognia rozpocznie dla ciebie pomyślny czas. Przejmij inicjatywę i podążaj za swoją pasją.

STRZELEC

Pomyśl o wzroście, który chcesz osiągnąć w poszczególnych dziedzinach swojego życia. Czy szanujesz swoją potrzebę niezależności? Czujesz się szczęśliwa tu, gdzie teraz jesteś? Wenus w Lwie skłoni cię do refleksji nad twoją duchową ścieżką, tak jak zrobiła to weekendowa pełnia księżyca w twoim znaku zodiaku. Bądź odważna w tym, co sobie manifestujesz. Twoje marzenia chcą się zmaterializować. Podążaj za głosem serca i powiedz „tak” nowym możliwościom. Decyzje podjęte pod wpływem impulsu napiszą dla ciebie najlepszy scenariusz. 

KOZIOROŻEC

Wenus w Lwie zmusi cię do przyjrzenia się zmianom, które niedawno zaszły w twoim życiu. Zastanów się, co chcesz osiągnąć. Czy jesteś zadowolona z kierunku, w jakim obecnie zmierzają twoje sprawy? Jeśli nie, zacznij wszystko od czystej karty. Nie pozwól, aby cokolwiek przeszkodziło ci w samorozwoju. Ten tranzyt nie tylko cię uwrażliwi, ale też sprawi, że zechcesz ustalić nowe, niezbędne zasady w swoich związkach. Zasługujesz na poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i pewności siebie, gdy podejmujesz ważne przedsięwzięcia.

WODNIK

Wenus w Lwie podkreśli twoją sferę romansów i związków. Wkroczysz w nowy rozdział dotyczący twoich relacji z innymi. Poświęć czas swoim najbliższym. Nie wstydź się pokazać im swoich emocji. To dobry czas na pogłębienie więzi z drugą połówką lub nowo poznaną osobą. Niech zasiewane nasiona intencji dotyczą twoich oczekiwań od miłości. Wkrótce przyciągniesz do siebie energię, którą sama emitujesz na zewnątrz. 

RYBY

Pora, abyś przyjrzała się swoim finansom, zwłaszcza jeśli od 10 maja miałaś skłonność do nadmiernych wydatków. Obowiązki zawodowe tak cię przytłaczają, że czujesz się pozbawiona inspiracji? Wenus w Lwie pomoże ci stworzyć nowy harmonogram, w którym znajdziesz więcej czasu dla samej siebie. Zasługujesz na to, aby zacząć realizować swoje pasje. Uczyń swoje hobby priorytetem i szanuj je jak każdy inny obowiązek.