Horoskop tygodniowy - pełnia w Strzelcu 2023

BLIŹNIĘTA

Przed tobą ważny tydzień, w którym możesz mieć wiele do powiedzenia. Merkury, czyli rządząca tobą planeta komunikacji, teraz dodaje ci sił. Nie odmawiaj sobie wychodzenia do ludzi. Wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem. Zabierz głos w kluczowych dla ciebie sprawach, ponieważ twoje zdanie wywrze spory wpływ na innych. Z kolei pełnia w Strzelcu zabłyśnie w twoim siódmym domu najbliższych relacji. Pamiętaj, aby kierować się prawdą i słuchać ze zrozumieniem. 

Truskawkowy Księżyc pomoże nam zebrać owoce naszej ciężkiej duchowej pracy.

BARAN

W tym tygodniu możesz poczuć się przytłoczona nowo odkrytymi informacjami. Ognista pełnia w Strzelcu zagości w twoim dziewiątym domu podróży i wiedzy. Zostaniesz wezwana do rozważenia swoich dotychczasowych poglądów. Aby zdecydować, czego naprawdę chcesz, spróbuj połączyć się ze swoją prawdą. Nadszedł czas na eksplorację nieznanych dotąd miejsc lub poznanie się na jakiejś ekscytującej dziedzinie. Przyswajanie nowych umiejętności w tej fazie pójdzie ci wyjątkowo szybko. 

Horoskop na ten tydzień - ważny wstęp >>

BYK

Tematy, które teraz wypłyną na powierzchnię, będą miały związek z twoimi finansami. Gdy pełnia księżyca w Strzelcu oświetli twój ósmy dom granic i dóbr materialnych, po raz kolejny zastanowisz się nad tym, w jaki sposób dzielić swoje zasoby z innymi. Czy przypadkiem ktoś nie żeruje na twojej hojności? Jako stały znak zodiaku, możesz poszukiwać większej niezależności finansowej. Zastanów się, co blokuje twoją wolność - właśnie tam powinnaś postawić granice.

RAK

Sezon Raka zbliża się małymi kroczkami. Nadszedł czas, abyś przyjrzała się swoim codziennym nawykom. W jaki sposób wspierasz swoje zdrowie psychiczne w sytuacjach, które obciążają twoje serce? Dodatkowo pełnia w Strzelcu zawita w twoim szóstym domu astrologicznym, prosząc cię o stworzenie równowagi między pracą a domem. Samoopieka teraz powinna stać się twoim priorytetem. Daj sobie czas na odpoczynek i wykonanie księżycowych rytuałów. 

dzika_mrowka/Getty Images

LEW

W tym tygodniu rozkwitnie twoje życie towarzyskie. Spodziewaj się inspirujących rozmów stymulujących twoją wyobraźnię. Spełniaj swoje najskrytsze potrzeby, aby wreszcie poczuć wiatr w skrzydłach. Pełnia w Strzelcu zagości w twoim piątym domu związanym z wolnością i kreatywnością. Powinnaś zatem oddać się swojej twórczości oraz powiedzieć "nie" osobom, które w jakiś sposób cię ograniczają. Wykorzystaj swój ognisty potencjał. Będziesz dumna z efektów pracy, jaką właśnie teraz włożysz w swoje projekty. 

PANNA

Władca Merkury właśnie zawitał w twoim dziesiątym domu astrologicznym, aby wspierać twoje zawodowe przedsięwzięcia. Wykorzystaj swój talent organizacyjny i dograj wszystkie szczegóły. Spodziewaj się, że ktoś poprosi cię o pomoc. W tym miesiącu ludzie polegają na twoim doświadczeniu oraz wiekowej mądrości. Możesz również zostać wezwana do podzielenia się swoimi pomysłami. Nie opieraj się temu. W pełnię w Strzelcu twoje idee powinny wreszcie ujrzeć światło dzienne.

WAGA

Uczysz się teraz wielu nowych rzeczy. W tym tygodniu poczujesz wiatr w skrzydłach. Możesz zapragnąć pogłębić swoją wiedzę na interesujący cię temat. Pełnia w Strzelcu oświetli twój trzeci dom związany z nauką i wrodzonym talentem. Skorzystaj z jej mocy, aby znaleźć równowagę między tym, co już wiesz, a czymś, czego jeszcze musisz się nauczyć. Uwierz, że wkrótce osiągniesz mistrzostwo w dziedzinie, której dotyczą twoje manifestacje.

SKORPION

Oto tydzień, w którym Merkury przenosi się do twojego ósmego domu kryzysu i transformacji. Zwróć uwagę na ważne rozmowy, które będziesz zmuszona odbyć w kolejnych dniach. Chociaż poruszone tematy mogą rozdrapać twoje dawne rany, unosząca się w powietrzu beztroska energia Bliźniąt pomoże ci odzyskać wewnętrzną równowagę. Pełnia księżyca w optymistycznym Strzelcu otworzy twój umysł na nowe informacje. Czas, abyś oceniła, ile energii wkładasz w swój związek, w porównaniu z tym, co otrzymujesz w zamian. Coś może domagać się od ciebie ustalenia nowych granic. 

STRZELEC

W twoim życiu teraz dużo się zadzieje. Wygląda na to, że w trakcie swojej pełni będziesz bardzo zajęta. Wokół ciebie pojawi się mnóstwo ludzi i znaków posyłanych ci przez Wszechświat. Zostaniesz zmuszona do podjęcia szybkich, spontanicznych decyzji, chociaż jeszcze nie wiesz, dokąd cię zaprowadzą. Wrzuć na luz i traktuj wszystko jak przygodę. Idź tam, gdzie prowadzi cię twój wewnętrzny kompas. Zwróć też szczególną uwagę na słowa, które padają w twoją stronę, nawet jeśli są to wiadomości tekstowe. Wczuj się w swoją prawdę i pasję. W jaką stronę wyrywa się twoje serce?

Imagno/Getty Images

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu zostaniesz wezwana do zanurkowania w głąb swojej duszy. Pełnia w Strzelcu odwiedzi twój dwunasty dom wycofania i izolacji. Wpuść do swojego życia więcej wolności oraz prawd, które nie są potwierdzone faktami. Jako Koziorożec masz tendencję do praktykowania dużej samodyscypliny. Dopiero sam na sam czujesz się wyzwolona, gdy nikt wokół nie ocenia twoich słów i akcji. Ta pełnia księżyca to idealny czas na naładowanie akumulatorów. Nie czuj się więc winna, odmawiając spotkań w większej grupie ludzi.

WODNIK

Merkury przeniósł się do twojego piątego domu kreatywności. Podejmij działania, które cię zainspirują. Poszukaj w otoczeniu powodów do radości. Dodatkowo pełnia Strzelca porwie cię w szaloną przygodę. Pozwól, aby uczestniczyli w niej twoi najlepsi przyjaciele. Zastanów się, jakie osoby pielęgnują w tobie dobre samopoczucie. To otaczający cię ludzie sprawiają, że stajesz się pewniejsza siebie. Warto, abyś miała wokół siebie kompanów wspierających twoje idee.

RYBY

Księżyc w Strzelcu oświetli twój dziesiąty dom kariery i publicznego wizerunku. Możesz poczuć pragnienie wyzwolenia się z ograniczeń swojego zawodu. Strzelcem, tak samo, jak tobą, rządzi Jowisz. Przez to nieustannie szukasz dla siebie przestrzeni do wzrostu. W tym tygodniu będziesz musiała rozważyć, w jaki sposób połączyć swoją pracę z przyjemnością. Rób to, co kochasz, a odkryjesz swoje powołanie. Zaufaj intuicji. Podążając za nią, zmienisz swoją sytuację na lepsze.