Horoskop tygodniowy na sezon Byka 2023

Niestety, tegoroczny sezon Byka nie będzie usłany różami. Mierzymy się w nim z retrogradacją Merkurego oraz zaćmieniami Słońca i Księżyca zwiastującymi dramatyczne wydarzenia. Chociaż Byk kojarzy się ze stoickim spokojem, kolejne dni mogą być stresujące.

Kosmos jest w tej chwili pełen napięć i sprzeczności. Horoskop tygodniowy ostrzega, że w kolejnych dniach napotkamy przeszkody. Czas uzbroić się w cierpliwość. Poddanie się nie wchodzi w grę. Wbrew pozorom walka z przeciwnościami losu obudzi nasz głęboko ukryty potencjał.

Sezon Byka rozpoczął się 20 kwietnia i zostanie z nami aż do 20 maja.

W przeciwieństwie do impulsywnego Barana, Byk odznacza się cierpliwością. Jest uparty w swoich dążeniach i nikt nie może wpłynąć na jego zdanie. Odważnie brnie do celu zgodnego z misją jego duszy. Za pomocą swoich wrażliwych zmysłów odbiera świat na głębszym poziomie. Na co uważać w sezonie Byka? Lepiej niczego nie pospieszać. Radzimy dobrze się zastanowić przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Mogą dotrzeć do nas wiadomości, które całkowicie zmienią nasze zdanie. Życie w tej chwili będzie toczyć się wolno, ale ma to też swoje plusy.