Horoskop tygodniowy na początek sezonu Wodnika:

WODNIK

Sezon Wodnika to dla ciebie najbardziej decydujący miesiąc w roku. W tym tygodniu zaczniesz poważnie myśleć o tym, kim naprawdę jesteś oraz dokąd zmierzasz. Planowanie przyszłości może być przytłaczające, w końcu jeszcze masz tyle do zrobienia. Zamiast się dołować, przyjmij pewność siebie, która drzemie w twoim wnętrzu i kieruje cię naprzód.

BARAN

Horoskop tygodniowy - czego się spodziewać? Baranie, finansowo coś u ciebie krucho. Chyba masz więcej wydatków niż zysków lub podejmujesz nierozsądne decyzje. Wodnik w tym tygodniu wystawi cię na próbę. Sprawdzi, czy masz siłę postawić się zachciankom w imię poważniejszych, przyszłościowych celów. Pomyśl o swoich największych marzeniach i wtedy zadecyduj, w co warto inwestować. 

Horoskop na ten tydzień - wpływy Wenus w Rybach >>

BYK

Sezon Wodnika będzie pełen niespodzianek. Zapomnij o swojej szarej rutynie, większa elastyczność wyjdzie ci na dobre. Energia, jaka otoczy cię na dniach, będzie potężna i nieprzewidywalna. Rozwijasz się - dostrzegasz to, kim naprawdę jesteś. Pomyśl o tym, jak połączyć pasję ze swoją karierą, aby osiągnąć swój pełen potencjał. 

BLIŹNIĘTA

Ten tydzień wniesie światłość do życia Bliźniąt. Otworzysz swój umysł na nowe pomysły oraz ciekawe doświadczenia. Uważaj, bo zjawiska zachodzące na dniach mogą też odsłonić mroczne sekrety, przez które zderzysz się z rzeczywistością. Oto nadchodzą kolejne zwroty akcji. W głębi duszy już jesteś na nie gotowa, lecz twoje ciało może opierać się zmianom. 

RAK

Gdy słońce jest w Wodniku, a Wenus w Rybach, stajesz się wyjątkowo wrażliwa. Motywem, z jakim zmierzysz się w tym tygodniu będzie duchowa śmierć i odrodzenie prowadzące do głębokiej przemiany. Poczujesz ciężar swoich toksycznych przywiązań. Niezależnie od tego, czy masz długi do spłacenia, czy uzależnienia, które chcesz porzucić, wszystko sprowadza się do twoich inwestycji. Naucz się korzystnie rozporządzać czasem wolnym i swoją energią. 

LEW

Wodnik natchnie cię siłą do tego, abyś rozwinęła swoją karierę. W tym tygodniu masz potężną okazję, żeby wziąć udział w nowych przedsięwzięciach lub wykazać się w swojej ulubionej dziedzinie. Uwaga, bo teraz sprawy miłosne też staną się nieco poważniejsze. Związkowe grzeszki mogą wyjść na jaw po to, aby coś uległo poprawie. Zastanów się, czym jest dla ciebie definicja trwałej, zdrowej relacji.

PANNA

Panna lubi wszystko planować, ale w tym tygodniu powinna zdać się na los. Wodnik na pewno już na dniach urozmaici twoje poukładane życie. Zachowaj otwarty umysł i pozwól sobie złamać codzienną rutynę. Poświęć czas wolny na samoopiekę, bez poczucia winy, że zawalasz obowiązki. Zaufaj, że wszystko potoczy się, jak trzeba, pomimo braku twojej kontroli. Wbrew pozorom, nagłe zmiany wyjdą ci na lepsze.

WAGA

W tym tygodniu dościgną cię stare długi. Zostaniesz upomniana, że ​​przeszłość nadal trwa, dopóki stanowczo się od niej nie odłączysz. Przygotuj się na nieprzewidziane wydatki. Branie odpowiedzialności za stare sprawy nie zawsze należy do przyjemnych, ale załatwianie każdej sprawy krok po kroku pozwoli ci przywrócić życiową równowagę. Zaciśnij zęby i zrzuć z siebie balast, który nie pozwala ci cieszyć się daną chwilą.

SKORPION

Wodnik odkrywa twoje głębokie emocje. Zanurkuj wgłąb siebie, aby zrozumieć, co musisz zrobić, żeby zamknąć stary rozdział. Mars i Uran wstrząsną twoim siódmym domem związanym z partnerstwem. Sprawy miłosne mogą przybrać nieoczekiwany obrót. Jednak trudne zmiany dotyczące relacji niekoniecznie oznaczają, że teraz należy się poddać i odpuścić. Związek to praca, która wymaga równego wkładu obu stron. 

STRZELEC

Czas o siebie zadbać i zachować ostrożność, nawet jeśli czujesz się niepokonana. W tym tygodniu będziesz szczególnie podatna na dezorganizację czy problemy zdrowotne. Zrób coś dla poprawy swojej odporności oraz złagodzenia odczuwanego stresu. Gdy podejdziesz do swojej pracy ze spokojem, osiągniesz znacznie lepsze rezultaty. 

KOZIOROŻEC

To, czego spodziewasz się najmniej w tym tygodniu, za chwilę zapuka do twoich drzwi. Nagłe zauroczenia i romantyczne zwroty akcji wypełnią twoją szarą rzeczywistość. Ciesz się chwilą, ale bądź ostrożna. Mów "nie", gdy sytuacja wymyka się spod kontroli. Powinnaś też zwrócić uwagę na finanse. Zastanów się, jak odłożyć pieniądze i na co nie warto ich trwonić w 2023 roku.

RYBY

W tym tygodniu odpłyniesz do świata fantazji. Słońce wchodzi w twój dwunasty dom podświadomości, zanurzając cię we własnym wewnętrznym świecie. Poczujesz się oderwana od rzeczywistości, przez co przystąpienie do pracy stanie się dla ciebie jeszcze większym wyzwaniem niż zwykle. Twoje ciało też da ci znać, że czas na "samoopiekę". Zadbaj o siebie. Zrelaksuj się i zamanifestuj swoje pragnienia.