Horoskop tygodniowy na sezon Bliźniąt 2023

Po spokojnym miesiącu uziemionego Byka czekają nas piorunujące zmiany. Horoskop tygodniowy przewiduje, że tempo życia przyspieszy z dnia na dzień. W poniedziałek 22 maja oficjalnie rozpoczął się sezon Bliźniąt. Ten znak zodiaku jest niezwykle towarzyski i wszędzie go pełno, tylko nie w domu. Koniec ze słodkim lenistwem. Wszechświat wezwie nas do tego, by łączyć się z ludźmi. Zdecydowanie nie czas na izolację. Czeka nas wiele spraw do załatwienia i tematów do przegadania z innymi. 

Energia Bliźniąt - co dla nas oznacza?

Bliźniętami rządzi żywioł powietrza, który w astrologii reprezentuje umysł. Włada nimi także Merkury, planeta intelektu i relacji międzyludzkich. Wrodzona misja tego znaku zodiaku polega na byciu posłannikiem informacji, do czego Bliźniaki mają ogromny talent. Haczyk? Szybko się nudzą i rozpowiadają plotki. Wolą, kiedy dużo się dzieje. Zwykle jako pierwsze rozpętują dramat. W miłości, zamiast szukać jednego partnera, przyciągają do siebie wiele bratnich dusz.

Porada na drugą połowę maja

Lepiej zachować ostrożność - miesiąc Bliźniąt może wprowadzić do związku osobę trzecią lub sprawić, że zaczniemy umawiać się z kimś, komu wcale na nas nie zależy. Rada na ten tydzień? Poczujmy wiatr w skrzydłach, cieszmy się życiem, lecz nie dajmy się zwieść płytkim miłosnym uniesieniom.