Horoskop tygodniowy na maj - sezon Bliźniąt

BLIŹNIĘTA

Wszystkiego najlepszego, rozpoczyna się twój sezon. Dostaniesz w nim gwiezdnego kopa energii, który pobudzi twoją ciekawość świata, sferę towarzyską i poczucie humoru. Manifestuj! Teraz masz szansę otrzymać od losu wszystko, o co tylko poprosisz. Uważaj jednak na swoją skłonność do plotek. Trzymaj język za zębami, jeśli cię nosi, aby sprzedać komuś cudzy sekret. Cokolwiek powiesz za czyimiś plecami w tym tygodniu, szybko obróci się przeciwko tobie. 

BARAN

Słońce w Bliźniętach rozświetli sferę społeczną Baranów. Od środy polepszy się twoja umiejętność słuchania ze zrozumieniem i mówienia z przekonaniem. Dzięki temu połączysz się z osobami, z którymi masz szansę stworzyć coś konstruktywnego. Tydzień po nowiu księżyca sprzyja podejmowaniu się nowych przedsięwzięć. Przemyśl swoje priorytety, a następnie zacznij wcielać je w życie. Jak to Baran, potrzebujesz motywacji i impulsu. Te rzeczy czekają na ciebie tuż za rogiem. 

BYK

Kiedy Słońce przeniesie się z Byka do Bliźniąt, zaczniesz skupiać swoją uwagę na pieniądzach. Nie chodzi jednak o ich wydawanie, a przemyślane inwestycje na przyszłość. Pomyśl o niematerialnych przyjemnościach, jakie chciałabyś przyciągnąć do swojego życia. Energia tygodnia po nowiu księżyca zadziała na korzyść dla twoich intencji. Manifestuj je głośno, niech Wszechświat cię usłyszy. Bez obaw, kosmos obdarza cię dobrą passą.

RAK

Czas pożegnać się z trudnymi wspomnieniami z przeszłości, które nadal mają wpływ na teraźniejsze wybory. Nie jesteś tym, co ci się przytrafiło. Każdy dzień jest szansą na nowy początek. Wykorzystaj energię tygodnia po nowiu na uwolnienie się od wszystkich złych emocji. Nadchodzą lepsze czasy, chociaż jeszcze możesz tego nie czuć. Na dniach będziesz bardzo emocjonalna. Pamiętaj, że to tylko chwilowe. Napraw relację ze swoją duszą. Pomoże ci w tym joga oraz medytacja.

LEW

Energia Bliźniąt, którą poczujesz w tym tygodniu, skłoni cię do zrobienia bilansu swoich przyjaźni. Zadecydujesz, z kim masz głęboką więź, a kto powinien zniknąć z twojego życia. Pewnie jesteś zmęczona ciągłym dawaniem, bez otrzymywania czegokolwiek w zamian. W kwestii kariery jeszcze raz przemyśl swoje priorytety. Być może dążysz do spełnienia czegoś niemożliwego? Skoncentruj się na bieżącej chwili i celach realnych do osiągnięcia. Zdobędziesz je tylko dzięki ciężkiej pracy. Przestań poszukiwać drogi na skróty. 

PANNA

Horoskop tygodniowy radzi, abyś teraz skupiła się na karierze. Wyjdź do ludzi. Wykorzystaj nowe kontakty zawodowe, dzięki którym ruszysz swój biznes do przodu. Nie przejmuj się słowami krytyki. Potraktuj je, jako mobilizację. To niemożliwe, by twoje działania zawsze imponowały wszystkim. Zdarza się, że wrodzony perfekcjonizm zaczyna hamować twój potencjał. W kolejnych dniach pomyśl o tym, czego pragnęłaś od dawna. Wszechświat nastawia uszy na twoje prośby. Oby nie kierował nimi egoizm. 

WAGA

W tym tygodniu możesz poczuć wiele skrajnych emocji. Słońce od kilku tygodni porusza się po twojej strefie podróży, które z jakichś powodów w tej chwili są niemożliwe. Brak wolności budzi w tobie liczne frustracje. Jednak, zamiast marzyć o dalekich kierunkach, skoncentruj się na chwili teraźniejszej. Poświęć czas pasjom, jakie możesz rozwijać także w domowym zaciszu. Sprawdź, czy nadal potrafisz czerpać radość z dobrze znanego sobie otoczenia. Natura podaruje ci wiele inspiracji. 

SKORPION

Pewien gwiezdny aspekty może uczynić twój tydzień dosyć trudnym. Chodzi o Merkurego, który teraz porusza się po twojej strefie emocji. Skłoni cię do przemyśleń nad tym, kim jesteś i czego tak naprawdę chcesz. Ten mętlik w głowie sprawi, że poczujesz się zmęczona. Będziesz potrzebować domowej terapii, aby powrócić do pełni sił. Wykorzystaj nadal świeżą energię nowiu do połączenia się ze swoim wnętrzem. Poświęć więcej czasu medytacji, jodze, piciu ziół i robieniu kojących zabiegów dla ciała. 

STRZELEC

Sezon Bliźniąt rozbudzi w tobie ogień miłości. Czas zamanifestować swoje pragnienia dotyczące wymarzonej drugiej połówki. Sprzyja temu właśnie tydzień po nowiu księżyca. Strzelce w związkach powinny uważać, bo w ich życiu może pojawić się osoba trzecia. Lepiej nie prowokować konfliktów lub zatajać rozmów ze swoim eks. Złe rzeczy wyjdą na jaw i zaważą na relacji. Poświęć partnerowi więcej uwagi, nawet jeśli ostatnio działał ci na nerwy. Teraz nie pora na gwałtowne decyzje. 

KOZIOROŻEC

W sezonie Bliźniąt twoja głowa będzie wszędzie, tylko nie w pracy. Nie pozwól, by rozpraszające sytuacje odciągały cię od twoich obowiązków. Najpierw zakończ to, co już zaczęłaś, a dopiero później oddaj się przyjemnościom. Tydzień po nowiu księżyca sprzyja wprowadzaniu w życie nowych nawyków. Zacznij od uporządkowania biura i oczyszczenia przestrzeni w swoim domu. Energia świeżości ma szansę zmotywować cię do działania. Nie zmarnuj jej na swoje słabości. 

WODNIK

Czas panowania Bliźniąt natchnie cię wielką kreatywnością. Wykorzystaj go do odkrywania nowych pasji lub doskonalenia swoich talentów. Miej się za to na baczności w sprawach sercowych. Możesz mieć złudne wrażenie co do osoby, która bardzo szybko zdobywa twoje serce. Lepiej zwolnij tempo, bo się sparzyć. W tym tygodniu popracuj nad samodyscypliną. Spisz nowy harmonogram na każdy dzień i wskocz na matę, żeby poprawić kondycję. 

RYBY

Gwiezdne aspekty na dniach skierują twoją uwagę na dom. Postaraj się zacieśnić więzi z bliskimi i zrobić coś miłego dla swoich przyjaciół. Świadomość, że masz wokół siebie wsparcie kochających cię osób, pomoże ci lżej przejść wszystkie trudne chwile. Zamiast być przesadnie emocjonalną, po prostu skieruj uwagę na innych. Spróbuj odprężyć się na łonie natury, szczególnie gdy otrzymasz jakieś złe wieści. Taka mikro terapia bardzo ci posłuży.