Horoskop tygodniowy na luty 2022

Baran

Kiedy Merkury ruszył do przodu, twoja kreatywność zaczęła się odradzać. W tym tygodniu obmyślisz nowy sposób zarabiania pieniędzy, robiąc to, co lubisz. Czy już widzisz w głowie ten wymarzony scenariusz? Jeśli ostatnio zmagałaś się z przeszkodami na drodze do sukcesu, rozczarowanie wreszcie cię opuści. Ucz się na błędach. Przeżyta porażka powinna być dla ciebie motywacją do obrania nowej drogi.

Byk

Od tego tygodnia możesz odczuwać pragnienie nowych doświadczeń. Jeśli masz dość powielania starych wzorców i odwiedzania tych samych miejsc, zdaj się na dzikość sezonu Wodnika. Podążaj za intuicją. Powoli odkrywasz prawdy na swój temat, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałaś. Omiń swoje zewnętrzne warstwy i dojdź do sedna tego, kim jesteś dzisiaj. Życie masz jedno, ale możliwości wiele. 

Horoskop tygodniowy zachęca Byka do odbycia nowych, inspirujących doświadczeń. 

Bliźnięta

W tym tygodniu uczysz się uwalniać negatywność, która pojawia się w tobie kiedy myślisz o przeszłości. Czas, abyś zaprowadziła porządek w swojej przestrzeni energetycznej. Twój kreatywny umysł jest narzędziem do tworzenia lepszego jutra. Kiedy puścisz urazę i poczucie winy, rozpoczniesz w sobie proces uzdrawiania. Czas od nowiu do pełni bardzo temu sprzyja.

Rak 

Chociaż twój związek wygląda na szczęśliwy, pod powierzchnią dzieje się coś niedobrego. Żadna relacja nie jest idealna, jednak któreś z was przekroczyło granicę. Energia między tobą a ukochanym staje się coraz bardziej intensywna. Możliwe, że odkrywasz jakąś niewygodną prawdę. Jeśli zdecydujesz się zagrzebać kość niezgody, masz szansę pogłębić waszą więź. Myślisz, by to skończyć? Nie czuj się źle. W twoim sercu następuje ważna przemiana.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>