Horoskop tygodniowy na luty 2022

Horoskop tygodniowy na luty 2022 zapowiada się spokojnie. W tym tygodniu, po raz pierwszy od kwietnia ubiegłego roku, żadna planeta nie znajduje się w retrogradacji. Merkury wreszcie zakończył swoją podróż wstecz, która w styczniu mogła wyssać z nas całą motywację. Teraz otwiera się przed nami nowy rozdział, pozwalający na dokonanie postępu. Wreszcie możemy skupić się na swoich celach bez obaw, że kosmos pokrzyżuje nasze plany. Poczujemy, że Wszechświat jest po naszej stronie. Sprawy ruszą do przodu, a intencje z ostatniego nowiu w Wodniku zamanifestują się w rzeczywistość.

W tej chwili kosmos jest wolny od retrogradacji. Horoskop tygodniowy przewiduje korzystny czas dla nowych projektów i naprawiania relacji.

W ostatnim czasie przeszliśmy tyle zmian, że w tej chwili możemy czuć się wyczerpani. Wciąż przyzwyczajamy się do energii roku numerologicznej Szóstki. Jednak wraz z początkiem tego tygodnia otrzymamy zastrzyk energii. We wtorek 8 lutego Mars, planeta pasji i odwagi, utworzy trygon z innowacyjnym Uranem, inspirując nas do płynięcia pod prąd. Pora zboczyć z utartej drogi, aby przetestować nowe szlaki. Niech pojawiające się szanse zainspirują nas do stworzenia czegoś lepszego i trwalszego niż dotychczas. 

Rok Tygrysa - jaki będzie chiński nowy rok?

Z kolei 11 lutego Merkury obdarzy nas odwagą. Planeta komunikacji spotka się z transformującym Plutonem i pomoże nam połączyć się ze swoim przeznaczeniem. Stawimy czoła prawdzie, zamiast jej zaprzeczać. Wsłuchamy się w głos swojej intuicji. Pojednamy się ze swoim cieniem, uwalniając się od fałszu i kłamstw. Możemy odczuć wewnętrzny dyskomfort, jednak nasza rzeczywistość zmieni się na lepsze.

Horoskopy na luty 2022:

  1. Nów w Wodniku - co daje energia tego zjawiska?
  2. Numerologia na luty - znaczenie 222
  3. Koniunkcja Wenus Mars - jak wpłynie na związki?