Horoskop tygodniowy na przesilenie letnie 

Nadszedł trzeci tydzień czerwca. To oznacza, że ​​sezon Bliźniąt dobiega końca. Teraz wspólnie przygotowujemy się na przesilenie letnie, a jego motywem są nowe początki. Lato natchnie nas weną artystyczną. Poczujemy, że sprawy zmieniają się na lepsze. Skupimy się na tym, co naprawdę ważne. Dodatkowo astrologicznie wkroczymy w energię wrażliwego Raka, która pogłębi nasz kontakt z intuicją i własnymi emocjami. Pomimo wewnętrznych rozterek wreszcie zdobędziemy się na konkretne działania. 

Przesilenie letnie ożywi moce natury i energicznie wprowadzi nas w nowy rozdział. 

Sezon Raka 2022 - wątek matki 

Przesilenie letnie nastąpi we wtorek 21 czerwca, gdy Słońce przeniesie się do znaku Raka. Sezon żywiołu wody położy nacisk na znalezienie poczucia bezpieczeństwa oraz aktywne poszukiwanie rzeczy, które zapewniają nam komfort w relacjach. Nadszedł czas, aby zastanowić się nad swoim samopoczuciem. Wyeliminować to, co w jakiś sposób burzy nasz spokój. Rak w zodiaku jest kojarzony z matką, jej łonem i domem rodzinnym. Pod jego wibracją skłonimy się ku spędzaniu czasu z bliskimi lub częstsze przebywanie w domowym zaciszu. Poczujemy się wezwani do uważnego słuchania swoich intuicyjnych przeczuć. 

Sezon Raka sprzyja sprawom rodzinnym i znalezieniu wewnętrznego spokoju. 

Wenus w Bliźniętach, czyli romans umysłów

W środę 22 czerwca Wenus przesunie się z cierpliwego Byka do niespokojnych Bliźniąt. Chociaż w tym znaku jest mało stabilna, wezwie nas do próbowania nowych rzeczy i poszerzania horyzontów. Pod jej przewodnictwem możemy zaangażować się w ciekawe rozmowy. Wszystko po to, abyśmy odkryli swój dalszy kierunek. Wenus w Bliźniętach skupi się na intelektualnej stymulacji. Możemy oczekiwać, że w naszych relacjach zapanuje beztroska atmosfera. Znajdziemy nowe, ekscytujące sposoby na pogłębienie dotychczasowych więzi. Oto, czego każdy znak zodiaku może oczekiwać od kosmosu w tym tygodniu >>

Horoskopy na czerwiec: