Horoskop tygodniowy na maj 2022

Pierwsze dni po zaćmieniu Słońca w Byku mogą być dla ciebie senne i chaotyczne. Na szczęście ta kosmiczna mgła za chwilę opadnie, dając ci nadzieję na lepsze jutro. Wszechświat zrobił swoje, zmuszając cię do zwiększonej duchowej pracy. Teraz możesz tylko przyglądać się temu, jak rozwija się twoja kolejna historia. Według przeznaczenia znalazłaś się dokładnie tam, gdzie powinnaś. Horoskop tygodniowy na początek maja pomoże ci zrozumieć wibracje tego miesiąca. >>

Zaćmienie Słońca w Byku 30 kwietnia wywołało zmiany, z którymi będziesz się mierzyć przez cały maj. 

W poniedziałek 2 maja planeta miłości i przyjaźni Wenus wkroczy do nadgorliwego Barana. Niestety, nie poczuje się komfortowo w tym znaku ze względu na jego porywisty temperament. Żywioł ognia może wywrócić twoje życie miłosne do góry nogami. Przygotuj się na tarcie, które wywlecze na wierzch niepokojące i niewiarygodne sprawy. Lepiej przekieruj uwagę na karierę - 3 maja Jowisz stworzy sekstyl z transformującym Plutonem, aby pomóc ci podjąć kolejny ważny krok. Manifestuj marzenia. Podążaj za swoim wewnętrznym kompasem, ponieważ wskazuje ci właściwy kierunek.

Maj będzie transformującym miesiącem, lecz jednocześnie energia Byka pomoże ci znaleźć spokój w naturze. 

Do 5 maja otrzymasz od losu kolejną niespodziankę. Słońce w ziemskim Byku połączy siły z nieobliczalnym i rewolucyjnym Uranem. W tym czasie możesz odczuwać pragnienie zrobienia czegoś nowatorskiego. Ten wyjątkowy moment sprzyja działaniu na własnych zasadach. Zechcesz popłynąć pod prąd, zrywając z tym, co przewidywalne. Zamiast próbować dopasować się do innych, zaakceptuj swoją potrzebę inności. Właśnie teraz wiele na tym zyskasz, dlatego nie zmarnuj swojej szansy od Wszechświata. 

Prognozy na maj 2022:

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.