Horoskop na grudzień 2021 - sezon Strzelca:

Baran

Szykuj się na zmiany w karierze. W tym tygodniu koniunkcja Wenus z Plutonem rzuci światło na twój sektor pracy i reputacji. Czas ponownie zadać sobie pytanie, kim chcesz być w przyszłości, kiedy się rozwiniesz. Co pragniesz po sobie pozostawić na tym świecie? Jedna niespodziewana sytuacja za chwilę zmieni kierunek twojej drogi. Włóż więcej wysiłku w sprawy zawodowe, a szybciej osiągniesz upragniony rezultat. 

Byk

Ten tydzień prosi cię o doświadczenie czegoś zupełnie nowego. Pora na chwilę wyjść ze strefy komfortu i przełamać swój strach przed nieznanym. Zmiana będzie koniecznością pod wpływem koniunkcji Wenus z Plutonem. Cokolwiek się wydarzy, masz w sobie moc, żeby zbudować swoje życie od zera. Zdasz sobie sprawę, że mniej znaczy więcej, nawet w kwestii pieniędzy. Wystrzegaj się też pochopnych osądów na temat ludzi, których dobrze nie znasz. 

Bliźnięta

Sezon zaćmień to dla ciebie stresujące doświadczenie. Co zrobić, żeby znów poczuć się lekko? Zacznij od swojego związku, który wymaga nowej dynamiki. Koniunkcja Wenus-Pluton zalśni w twojej strefie intymności, zachęcając cię do poświęceń. Staw czoła temu, czego wolisz unikać. Przyjmij odwagę Strzelca, by tak jak on szczerze mówić o swoich uczuciach. Kamień wreszcie spadnie ci z serca. 

Rak

Jesteś wrażliwa na energie kosmiczne, dlatego spodziewaj się wstrząsu w miłości. Wenus i Pluton za chwilę zatańczą w twoim sektorze romansów. Właśnie teraz, pod wpływem nowiu w Strzelcu, doświadczysz w swoim życiu nowych początków. Otwórz się na duchowy wzrost, który nada głębi twoim relacjom. Przechodzisz trudne chwile? Pamiętaj, że każda zmiana "na gorsze" po czasie przerodzi się w korzyści, o jakich nawet nie śniłaś. 

Horoskop na ten tydzień - najważniejsze zjawiska >>