Horoskop na nów w Raku 2021 dla każdego znaku zodiaku: 

Baran

Lipcowy nów księżyca nadchodzi w samą porę, by przypomnieć ci o twojej mocy, Baranie. Jesteś gotowa na każdą trudną lekcję, jakiej możesz doświadczyć w tym tygodniu. Energia Raka nakłoni cię do przemyślenia atmosfery panującej w twoich związkach. Pora stawić czoła problemom i przyjaźniom, które już od dawna ci nie służą. Emocjonalna faza nowiu ujawni, kto ma wobec ciebie nieszczere intencje. 

Byk

Nów w Raku wywoła wiele emocji. Ponieważ Wenus, twoja planeta rządząca, utworzy z trudny aspekt z Uranem, który odpowiada za zakłócenia, możesz przejść zmiany w swoich najbliższych relacjach. Będąc stałym znakiem ziemi, poczujesz się nieswojo, gdy znajdziesz się w centrum niespodziewanych wydarzeń. Ta faza księżyca jest twoim wezwaniem do ustalenia nowych granic w związkach. Czy twoi przyjaciele dbają o ciebie w taki sam sposób, w jaki ty dbasz o nich?

Bliźnięta

Opiekuńczy nów w Raku zainspiruje cię do wyrażenia wdzięczności w swoim kręgu przyjaciół. Możliwe, że w jego trakcie przyciągniesz do siebie prawdziwą bratnią duszę. Spraw, by w twoich związkach zapanowała harmonia. Wpuść do życia pożądaną stabilność. Chodzi o to, byś w tej fazie poczuła się dobrze i celebrowała każdą pozytywną chwilę.

Rak

Lipcowy nów przejmie twoje emocje, ponieważ Księżyc wkracza na terytorium Raka. Za chwilę uczucia wręcz mogą cię pochłonąć i uwrażliwić na nadchodzące zmiany. Staniesz przed wyborem między dobrem osobistym, a komfortem swoich bliskich. Nie będzie to łatwy dylemat z racji, że z natury kierujesz się empatią. Zapamiętaj jednak, że miłość do samej siebie jest kluczem do udanych relacji. 

Horoskop 2021 na nów w Raku - prognoza ogólna >>