Horoskop tygodniowy na początek kwietnia 2021

Baran

Sezon Barana będzie trwać jeszcze do połowy kwietnia. Teraz znajdujesz się u szczytu swoich sił, więc nie marnuj czasu i przystąp do działania. Już w tym tygodniu, przy okazji nowiu, posiej nasiona nowości. To również okazja, żeby się uwolnić od sytuacji, która ci nie służy. Zacznij działać zgodnie z intuicją. Nie ma nic gorszego niż poczucie wypalenia się w związku lub w pracy. Jesteś znakiem ognia. Kapłanką, która powinna pilnować, by jej ognisko nie gasło. 

Byk

Ostatnie miesiące były ciężką próbą dla twojej wytrzymałości. W kwietniu nareszcie dostosujesz się do swojego nowego życia. Zaczyna się dla ciebie czas na refleksję i regenerację w naturze. Skup się na własnym samopoczuciu, zamiast próbować na siłę zmieniać innych. W nowiu w Baranie spisz na kartce cele na kolejnych sześć miesięcy. Czeka cię pracowity okres, ale wszystko jest możliwe, jeśli uwierzysz w siebie.

Bliźnięta

Rozpoczął się dla ciebie miesiąc rozwijania kontaktów towarzyskich. Bądź aktywna w internecie oraz pośród znajomych, a wkrótce te więzi przyniosą korzyści dla twojego życia zawodowego. Pielęgnuj nowe znajomości i czerp jak najwięcej z pojawiających się szans. To właśnie czas, jaki inwestujesz w innych, zaowocuje wartościowymi zmianami.

Rak

Możesz odczuwać silne pragnienie przejęcia kontroli nad swoim życiem. Ten tydzień zapowiada konflikt z osobą, która nie obdarza cię należytym szacunkiem. Zbliża się nów, będzie emocjonalnie. Spodziewaj się burzy na linii związek-dom. Znajdujesz się w okresie gwałtownych zmian, przygotowujących cię do bycia niezależną. Szukaj spokoju w swojej pasji i naturze. 

Horoskop 2021 na ten tydzień - prognoza ogólna >>