Horoskop tygodniowy 2021 na początek kwietnia

Baran

W tym tygodniu otoczą cię potężne wibracje, które wskażą ci twoje najmocniejsze strony. Możesz cieszyć się wspaniałą reputacją w towarzystwie lub wspinać się wysoko po szczeblach kariery. Inni patrzą na ciebie jak na lidera, dlatego proś o to, czego tylko chcesz. Korzystaj z wrodzonych zdolności przywódczych, żeby nawiązywać ciekawe współprace. Upewnij się, że masz narzędzia do realizowania swoich śmiałych projektów. 

Byk

Energia tego tygodnia otworzy twoje serce na nowe znajomości. Pora wyleczyć się z przebytych złych doświadczeń. Uwierz, że czeka cię ekscytująca przyszłość. Ludzie doceniają twoje towarzystwo, bo emanujesz spokojem i dobrocią. Oderwij się od pracy, żeby spędzić więcej czasu na łonie natury. Wszechświat znajdzie sposób, by wkrótce zapoznać cię z osobą wartą twojej uwagi. 

Bliźnięta

Na dniach poczujesz, że wszystko jest możliwe, nawet twoje najśmielsze marzenia. Odsuń na bok przyziemne obowiązki, by pofrunąć w kierunku wszystkich wspaniałych rzeczy, które już dostrzegasz na swoim horyzoncie. Weź sprawy związane z karierą w swoje ręce, nawet jeśli ktoś odciąga cię w drugą stronę. To ty decydujesz o swoim szczęściu. Postępuj zgodnie z własnym sumieniem.

Rak

Twoja perspektywa otwiera się na oścież i dostrzegasz przed sobą nowe możliwości. Nadchodzą przełomowe chwile - okazje, które czekają, aż mądrze je wykorzystasz. Podczas ostatniej pełni Księżyca mogłaś doznać kreatywnego olśnienia. Zastosuj nowe pomysły w swojej pracy. Nie pozwól, by ominął cię potencjał tego tygodnia.

Horoskop 2021 na ten tydzień - prognoza w pigułce >>