Horoskop 2021 na tydzień w energii Wodnika i Lwa

Baran

Przyjrzyj się swojemu najbliższemu otoczeniu. Czy znajdujesz wsparcie i inspiracje w osobach grających w twoim życiu pierwsze skrzypce? W tym tygodniu to właśnie twoja bratnia dusza sprawi, że odkryjesz w sobie coś nowego. Dzięki temu rozpoznasz, w jakim kierunku podążać, żeby osiągnąć swój wymarzony cel. Czas podwójnych pełni Księżyca w Wodniku, wzmocniony ognistą energią Lwa, zachęci cię do wytężonej pracy. 

Byk

Weekendowa pełnia w Wodniku rzuciła światło na twoją karierę. Jeśli nie kroczysz po właściwej ścieżce, najwyższa pora obrać nowy kurs. Przejmij kontrolę nad swoimi celami, czerpiąc swój potencjał z energii sezonu Lwa. Twoje pasje zasługują, by wnieść je na poziom wyżej. Niech w tym szczególnym czasie od pełni do pełni, praca stanie się dla ciebie priorytetem. Jesteś kowalem swojego losu i sama decydujesz o przyszłym dobrobycie. 

Bliźnięta

Jest wiele pięknych miejsc czekających na odkrycie i mnóstwo rzeczy, o których jeszcze nie wiesz. Obejmij nieznane - pozwól, by pojawiające się okazje zabrały cię w nową przygodę. W tym tygodniu daj się ponieść nurtowi przeznaczenia. Jeśli będziesz nieustannie martwić się o przyszłość, spowolnisz spełnianie się twoich najskrytszych marzeń. Droga do osiągnięcia twoich celów prowadzi przez najmniej przewidywalną trasę. Pozwól, żeby Wszechświat zadecydował za ciebie. 

Rak

Wzrost duchowy niekiedy wymaga poświęcenia. Pełnia w Wodniku wymusza na tobie pożegnanie się z tym, co już ci nie służy. Uwolnij się od złych nawyków i wyniszczających relacji. Jesteś gotowa, aby wznieść się ponad sprawy związane z twoimi przeszłymi doświadczeniami. Pozwól, by odważna energia sezonu Lwa poluźniła twoje emocjonalne kajdany. Jeśli twoja miłość dobiegła końca, wiedz, że nie było dla niej miejsca w przyszłości.