Horoskop na pełnię w Skorpionie 2021 - wpływ zjawiska

Pełnia to niesamowite widowisko i doświadczenie potencjalnie zmieniające życie. W tej fazie księżyc osiąga swój punkt kulminacyjny w comiesięcznej podróży po niebie. Jej nadejście przypomina kluczowy moment w filmie, w którym sekret nareszcie został ujawniony i bohater podejmuje konkretne działania. Towarzyszy mu ekscytacja, ale też niepewność co do zakończenia. W astrologii Księżyc w pełni stanowi impuls zmuszający nas do reakcji. Początkowo jego wiadomość może być trudna do odszyfrowania, jednak po czasie zaczynamy lepiej rozumieć jej sens. Co szykuje dla nas horoskop na ten tydzień, który rozegra się pod wpływem Superpełni? 

Już we wtorek 27 kwietnia na niebie wzejdzie Różowy Księżyc. To pierwszy Superksiężyc w roku 2021, który będzie mieć dwukrotnie większą tarczę niż zazwyczaj, ponieważ znajduje się znacznie bliżej Ziemi. Zjawisko wydarzy się w tajemniczym i uwodzicielskim znaku Skorpiona. Chociaż oślepi nas swoją jasnością, skrywa się w nim mrok, który dotknie nasze wnętrza. Będziemy musieli pojednać się z cieniem - powalczyć z tym, co dusi naszą wewnętrzną moc. Możemy spodziewać się kłótni lub prawd, jakich wcale nie chcieliśmy usłyszeć. 

Rytuały na pełnię Księżyca >>

Pełnia w Skorpionie pomaga połączyć się z tym, co zakryte, obnażając najtrudniejsze emocje. 

Kwietniowa pełnia "zderzy się" z Saturnem, planetą hamującą rozwój. Ten aspekt niekorzystnie wpłynie na emocje, przysparzając nam wielu rozterek. Jednak w tym samym czasie Księżyc stworzy trygon z Marsem podnoszącym adrenalinę, dzięki czemu zostaniemy zainspirowani do pokonania pojawiających się przeszkód. Jedno jest pewne: możemy nie wiedzieć, w którą stronę poruszać się w kolejnych dniach. Pozwólmy, żeby zachodzące zmiany zadecydowały o dalszym ciągu wydarzeń. 

Różowy Księżyc - pełnia w Skorpionie 2021. Co przyniesie? >>