Horoskop na pełnię w Skorpionie 2021 - Różowy Księżyc

Baran

Pełnia Skorpiona zwróci twoją uwagę na sposób, w jaki energia innych ludzi wpływa na twoje samopoczucie. Wygląda na to, że twoje relacje wymagają pewnego rodzaju transakcji, która nie zawsze przebiega uczciwie. Czy aby nie robisz dla kogoś za dużo, w zamian otrzymując tylko zwiększony stres? W tym tygodniu prześwietl wszelkie przywiązania i zobowiązania, jakie aktualnie masz wobec swoich bliskich. Pora zdystansować się względem wampirów energetycznych z twojego otoczenia.

Byk

Nareszcie rozkwitasz i zaczynasz żyć w zgodzie z samą sobą. Opuszczają cię wszelkie ograniczenia, które blokowały twoją autentyczność. Pełnia w Skorpionie wskaże na twój ukryty potencjał, popychając cię w kierunku samorozwoju. Naucz się, że zmiany są dobre, a ty w gruncie rzeczy świetnie sobie z nimi radzisz. Niech twoją intencją na tę wyjątkową fazę będzie porzucenie tego, co trzyma cię w jednym miejscu. 

Bliźnięta

Jeśli życie w tym tygodniu wydaje się niepewne, wykonaj krok wstecz. Sezon Byka oferuje ci uziemienie, gdy wycofujesz się ze świata materii, by skupić się na swoim wewnętrznym "ja". Przez kilka kolejnych dni skoncentruj się na samoleczeniu. Mniej gadania, więcej słuchania. Nie pozwól, aby zły nastrój wywołany przez pełnię w Skorpionie przeniósł się na twoje relacje. Staraj się rozumieć ludzi w swoim życiu i nie zakładaj niczego, dopóki nie poznasz wszystkich faktów.

Rak

Jesteś u progu twórczego przełomu. Nawet jeśli nie uważasz się za artystkę, żyje w tobie dusza, która nigdy nie traci pragnienia stworzenia czegoś pięknego. Podczas tej pełni księżyca poczujesz się bardziej dostrojona do swojej kreatywnej strony. Daj się zainspirować romansem, śmiechem i obfitością napełniającą twoje życie. Twórz sztukę, jakkolwiek ją rozumiesz. Uwierz, że twoje intencje posiane w nów, wreszcie osiągają pełen rozkwit. 

Różowy Księżyc - znaczenie duchowe zjawiska >>