Horoskop na pełnię Księżyca w Pannie: 

Baran

Słońce wchodzi do twojego dwunastego domu związanego z duchowością. Możesz mieć ochotę spędzać czas samotnie, nadrabiać zaległości i skupiać się na "prawdziwym życiu", ignorując to, co dzieje się online. Twoja intuicja bardzo się wyostrzy. Masz wrażenie, że ktoś nie grał z tobą fair? Nie bój się zażądać odszkodowania, na które uczciwie zasługujesz. Wykorzystaj energię pełni w pracowitej Pannie na obmyślenie nowego planu dnia.

Byk

Poświęć ten tydzień na rozwój osobisty. Chodzi zarówno o cele zawodowe, jak i twoją duchowość. Niech wizja przyszłości, którą chcesz stworzyć, nadal prowadzi cię naprzód. Życie to o wiele więcej niż praca czy nieskończone pasmo sukcesów. Bądź całą sobą "tu i teraz", wyciskając radość z każdej przeżywanej chwili. Pełnia Księżyca w uziemionej Pannie pomoże ci ustalić nowe priorytety. 

Bliźnięta

Odkąd Węzeł Północny wszedł do znaku Bliźniąt w 2020 roku, prawdopodobnie doświadczyłaś wielkich wydarzeń w bardzo krótkim czasie. Było ciężko, ale twoja przyszłość jest tego warta. W tym tygodniu zaczniesz czerpać korzyści z wysiłku włożonego w twój rozwój osobisty. Spodziewaj się kolejnych spontanicznych doświadczeń, które będą dla ciebie znaczącym punktem zwrotnym.