Horoskop na sezon Strzelca 2021 

Baran

Jest tak wiele ekscytujących rzeczy, których jeszcze nie zdążyłaś doświadczyć. Jeśli nudzi cię chodzenie w te same miejsca i oddawanie się rutynowym czynnościom, zakochasz się w energii sezonu Strzelca. Kosmos zachęci cię do przygody otwierającej na nowe możliwości. Spodziewaj się podróży do nieznanego miejsca i podjęcia korzystnego ryzyka. Twój wewnętrzny płomień rozpali się na dobre, przynosząc ci wiele ciekawych szans na rozwój.

Byk

W sezonie Strzelca długi emocjonalne, finansowe i rodzinne zagrają w twoim życiu pierwsze skrzypce. Sprawy odłożone na później teraz upomną się o uwagę. Nie uda ci się wkroczyć w nowy rozdział, jeśli targasz za sobą ciężar przeszłości. Nadszedł moment, aby przezwyciężyć lęki i rozwiązać problemy, które same nie znikną. Dzięki temu zwolnisz miejsce w swojej przestrzeni na kolejne rozwijające doświadczenia. Życie tym, co przeminęło, utrudni pójście dalej. Zaakceptuj, że coś wreszcie musiało dobiec końca. 

Bliźnięta

Gorący sezon Strzelca może wstrząsnąć twoimi relacjami. Wszystko dlatego, że staniesz się bardziej impulsywna w swoich działaniach. Najpierw coś zrobisz, a dopiero później pomyślisz, że mogłaś tym kogoś urazić. W niektórych sytuacjach wyjdzie ci to na dobre. Wreszcie odważysz się na pewne czyny nie pytając nikogo o zdanie. Końcówka roku pozwoli ci na dokonywanie swobodnych wyborów. Rób to, czego w tej chwili pragnie twoja dusza. 

Rak

Po pełnym przyjemności sezonie Skorpiona, wkraczasz w okres, który będzie dla ciebie wyzwaniem. Masz tendencję do odgrywania roli opiekuna w związkach, ale co z twoją relacją z własną duszą? To idealny czas, aby ocenić, jak możesz wpłynąć na swoje samopoczucie. Strzelec pomoże ci ułożyć nową rutynę wellness, dzięki której odzyskasz swój wrodzony potencjał. Nie odkładaj na bok żadnych projektów. Czas odhaczyć swoją listę rzeczy do zrobienia.

Sezon Strzelca 2021: wpływ na duchowość, emocje >>