Horoskop 2021 na początek sezonu Lwa:

Baran

W sezonie Lwa twoje życie miłosne będzie pełne przyjemności i podniecenia. Flirt przyjdzie ci z większą łatwością, więc spodziewaj się fali nowych adoratorów. Jako znak ognia znajdziesz się na radarze. Nie hamuj swojego temperamentu - daj się ponieść tam, gdzie prowadzi cię pasja. Posiadane talenty teraz mogą wnieść cię na szczyt twojej kariery. Ciesz się pełnią lata, korzystaj ze słońca i uwolnij swój wewnętrzny potencjał. 

Byk

Sezon Lwa zachęci cię do tego, by uczynić swoje życie bardziej komfortowym. Pora potraktować się po królewsku w zaciszu własnego domu. Obudź w sobie Wenus, która odpowiada za twoją kreatywność. Upiększ swoją przestrzeń i spędzaj czas z ludźmi dającymi ci poczucie bezpieczeństwa. Skup się na relacjach. Rodzina oraz bliski krąg przyjaciół mogą wymagać twojej zwiększonej uwagi. 

Bliźnięta

Energia Lwa aktywuje żyjącą w tobie duszę towarzystwa. Znak ognia rzuci światło na twój styl komunikacji i da ci odwagę w kwestii wyrażania siebie. Spodziewaj się wielu spontanicznych wyjść oraz niespodziewanych wyjazdów. Nie przegap żadnej okazji na przeżywanie czegoś nowego. Twoje uroki teraz mogą wiele zdziałać. Zamiast stać w miejscu, poruszaj się z wiatrem - zachęca cię do tego twój żywioł powietrza. 

Rak

Sezon Lwa jest niczym zastrzyk energii po wrażliwym i emocjonalnym czasie panowania Raka. Rozwijasz w sobie silne poczucie własnej wartości. To wspaniały czas na pogoń za marzeniami. Możliwe, że wreszcie zdobędziesz się na spełnienie celów z listy swoich priorytetów. W tym tygodniu podaruj sobie coś wyjątkowego. Otocz się odrobiną luksusu, który sprawi, że poczujesz się jak gwiazda.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>