Horoskop tygodniowy 2021 na sezon Wodnika

Tydzień upłynie w energii Wodnika, który da nam przyzwoity zastrzyk energii. Już 19 stycznia Słońce wkroczy do znaku powietrza, zabierając nas ze sobą w ekscytującą podróż. Co więcej, Wodnik jest patronem roku 2021 i zapoczątkowanej w grudniu nowej ery astrologicznej. Miej świadomość, że horoskop na najbliższe dni dmuchnie wiatr w stery twojego życia i pokieruje nim w najmniej oczekiwane, egzotyczne zakątki. Ów zmiany mogą okazać się najcięższe dla osób urodzonych jako stałe znaki ziemi. 

Wodnik nieustannie dąży do postępu, a swój cel osiąga drogą rewolucji. 

Co przyniesie sezon Wodnika? Ten znak powietrzny jest znany ze swojej innowacyjnej, postępowej natury, jak również rewolucjonizmu, który ma zapoczątkować kluczową przemianę. 

W trakcie panowania Wodnika wojowniczy Mars połączy siły z nieobliczalnym Uranem, z czego powstanie mieszanka wybuchowa, obalająca stare systemy. Złożone obietnice stracą na znaczeniu, a trudne sytuacje nagle przybiorą zupełnie nieoczekiwany obrót. Chociaż ów tranzyt wywoła w nas niepokój, będzie też świetną okazją do tego, żeby uwolnić się od tyranii i narzuconych ograniczeń. 

Zaleje nas także fala kreatywności, która utrzyma się aż do weekendu. W tym tygodniu dojdzie do starcia Marsa z inspirującym Jowiszem, zachęcającego do nowych doświadczeń i czerpania przyjemności z chwili teraźniejszej. W tym samym czasie romantyczna Wenus stworzy sekstyl z marzycielskim Neptunem, wzmacniając w nas potrzebę ekspresji artystycznej.

Niestety, weekend zapowiada się poważnie, bo 23 stycznia Słońce połączy siły z Planetą Dojrzałości, Saturnem. Tym samym obudzi w nas chęć dorośnięcia i docenienia dotychczasowych osiągnięć. Ten, kto obijał się w ostatnich miesiącach, teraz będzie miał szansę dostrzec, dokąd powinien zmierzać i co zrobić w następnej kolejności. Oto tranzyt, który głęboko motywuje, pozwalając nam rozpoznać naszą rolę we Wszechświecie.