Horoskop tygodniowy na początek sezonu Wodnika:

Baran

Baranie, finansowo coś u ciebie krucho. Chyba masz więcej wydatków niż zysków lub podejmujesz nierozsądne decyzje. Wodnik w tym tygodniu wystawi cię na próbę. Sprawdzi, czy masz siłę postawić się zachciankom w imię poważniejszych, przyszłościowych celów. Pomyśl o swoich największych marzeniach i wtedy zadecyduj, w co warto inwestować. 

Byk

Sezon Wodnika będzie pełen niespodzianek. Lepiej zapomnij o byciu uparciuchem, większa elastyczność wyjdzie ci na dobre. Energia, jaka otoczy cię na dniach, będzie potężna i nieprzewidywalna. Rozwijasz się - dostrzegasz to, kim naprawdę jesteś.  Pomyśl o tym, jak połączyć pasję ze swoją karierą, aby stworzyć przestrzeń, w której możesz być sobą. 

Bliźnięta

Ten tydzień wniesie światłość do życia Bliźniąt. Kiedy Słońce wzejdzie do waszego dziewiątego domu ekspansji i spontaniczności, otworzy twój umysł na nowe pomysły oraz ciekawe doświadczenia. Uważaj, bo zjawiska zachodzące na dniach mogą też odsłonić mroczne sekrety, mogące odmienić twoją wizję świata. Oto nadchodzą kolejne zwroty akcji, na które na pewno jeszcze nie jesteś gotowa.

Rak

Na dniach Słońce zagrzeje miejsce w twoim intensywnym ósmym domu. Jest to dom śmierci i odrodzenia, a także głębokiej przemiany. Możesz zacząć odczuwać ciężar swoich energetycznych przywiązań. Niezależnie od tego, czy masz długi do spłacenia, czy uzależnienia, które chcesz porzucić, wszystko sprowadza się do twoich inwestycji. Naucz się korzystnie rozporządzać energią.