Horoskop tygodniowy 2021 na początek sezonu Bliźniąt

Baran

Postaw na szczerą komunikację. Jeśli jest coś, co powinnaś zrobić, a przed czym długo się powstrzymywałaś, wykonaj ten istotny krok naprzód. Bliźnięta są otwarte na nowe doświadczenia i dodają otuchy w kontaktach międzyludzkich. Chcesz wyznać komuś swoje uczucia? Zdobądź się na odwagę i wyślij wiadomość, chyba że potrafisz powiedzieć to prosto w oczy. W tej chwili Wenus współpracuje z Księżycem w twoim piątym domu romansu. 

Byk

Sezon Byka dał ci sporo czasu do namysłu. Mogłaś przeorganizować swoją rzeczywistość. W najbliższych dniach Bliźnięta rzucą światło na twoje kontakty z rodziną. Gdy w poniedziałek Wenus połączy się z Węzłem Północnym, zrozumiesz, co najbardziej się dla ciebie liczy i jak zawalczyć o swoje wartości. Dbaj o swój komfort psychiczny - broń fundamentów, na których stoi twój "dom", jakkolwiek rozumiesz to pojęcie. 

Bliźnięta

Życzenia Bliźniąt wkrótce mogą się spełnić. Nowy sezon wzmocni twoje talenty i zdolności komunikacyjne. Merkury wraz z Wenus już w tym tygodniu wejdą w twój znak, sprawiając, że staniesz się bardziej zalotna, otwarta oraz pewniejsza siebie. Poszukaj inspiracji w swoim otoczeniu. Słońce w Bliźniętach zrówna się z Jowiszem w twoim dziesiątym domu kariery, dając ci wielkie szanse na rozwój w dziedzinie, na której najbardziej ci zależy. Pragniesz sukcesu? Sięgnij po swój cel. 

Rak

Bliźnięta obdarzą cię urokiem osobistym sprawiającym, że nikt ci się nie oprze. Jeśli chcesz podziałać na romantycznym froncie, teraz jest na to idealny moment. Koniunkcja Wenus z Węzłem Północnym rozpali twój dwunasty dom zamknięcia, karmy i sekretów ukrytych głęboko w środku. Warto poświęcić wolną chwilę na refleksję, by wyleczyć tę część siebie, która blokuje cię na nowe doświadczenia. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza wszystkich zjawisk >>