Horoskop tygodniowy na wiosnę 2021

Baran

Wszystkiego najlepszego, Baranie. Wkrótce wkroczysz w zupełnie nowy, ekscytujący rozdział swojego życia. Słońce właśnie opuszcza twój senny, dwunasty dom duchowości i wkracza do domu pierwszego, związanego z odwagą. Zobaczysz, że twój świat nagle nabierze kolorów. Przypomnisz sobie, kim jesteś oraz dlaczego warto robić to, co cię uszczęśliwia. Dodatkowo Wenus, planeta miłości, wejdzie w znak Barana 21 marca i ożywi twoją atmosferę w sypialni. Poczujesz się bardziej atrakcyjna niż zwykle, a inni wręcz zawalczą o twoją uwagę. 

Byk

Początek nowego cyklu astro to dla ciebie czas samotności i refleksji. W ostatnich miesiącach twoje życie mogło przypominać jazdę kolejką górską. W tym tygodniu jednak sprawy zwolnią tempo, żebyś na spokojnie mogła wszystko przemyśleć. Słońce wkracza do twojego dwunastego domu podświadomości, rozbudzając w tobie wrażliwość. Przygotuj się na intensywne doświadczenia lub silną potrzebę przebywania w samotności. 

Bliźnięta

Przygotuj się na płomień inspiracji rozpalający całe twoje wnętrze. Odkąd Mars, planeta pasji, wkroczył do Bliźniąt, możesz mieć do czynienia z nadmiarem energii. Korzystaj z motywacji, działaj na pełnych obrotach i nie przejmuj się tym, co było wczoraj. Wszystko zmienia się na lepsze. Kreuj wokół siebie świat, który napawa cię dumą. 

Rak

W tym tygodniu jedna spontaniczna decyzja może spowodować wzrost w twojej karierze. Odważ się na ryzyko. Pozwól, żeby Wszechświat odkrył przed tobą nowe możliwości. Spróbowanie czegoś innego na wiosnę da ci inspirację, której teraz szukasz. Stare sposoby myślenia tracą na skuteczności. Postaraj się zachować otwarty umysł.

Horoskop na wiosnę 2021 - zjawiska w tym tygodniu >>