Horoskop na pełnię w Byku i zaćmienie Księżyca:

Baran

Pora poważnie pomyśleć o finansach. Zaćmienie Księżyca dotknie twojej strefy związanej z pieniędzmi. Nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji i unikaj wydatków pod wpływem impulsu. Zwróć uwagę na nieoczekiwane zmiany dotyczące twoich środków do życia. Miej na uwadze wszystkie możliwości podwojenia swojego zarobku. Dzięki temu, gdy nadejdzie czarna godzina, nie zostaniesz na lodzie z pustym portfelem.

Byk

Wszystkiego dobrego z okazji pełni Byka. Zaćmienie w trakcie tego szczególnego zjawiska sprawi, że doświadczysz metamorfozy. Spodziewaj się zmian, które pojawią się w twoim sercu. Dowiesz się o sobie zupełnie nowych rzeczy, mogących wpłynąć na twój związek i karierę. Przyjmij transformację z otwartymi ramionami. To wszystko zadzieje się dla twojego dobra. 

Bliźnięta

Piątkowa pełnia księżyca w Byku wyląduje w twojej strefie podświadomości. Możesz poczuć w sobie nietypową potrzebę wyciszenia się i przebywania sam na sam. Poświęć ten czas na refleksję. Zanurz się w swoich trudnych emocjach. Otrzymujesz szansę uwolnienia się od czegoś, co od dłuższego czasu hamuje twój rozwój. 

Rak

Zaćmienie księżyca otworzy cię na ryzyko. Może się okazać, że twój piękny umysł powędruje do miejsc, o których wcześniej nie marzył. Intuicja przedstawi ci nowe sposoby na poznawanie świata i tworzenie sztuki. Daj sobie przestrzeń na eksperymenty. Niech zajdzie w tobie metamorfoza nadająca twojej duszy nowy cel. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>