Horoskop na nów w Koziorożcu 2021:

Baran

Nów w Koziorożcu zadedykuj karierze. Przygotuj się do wprowadzenia ważnych zmian, które zagwarantują ci sukces w kolejnych miesiącach. Czujesz, że stoisz w miejscu z powodu ograniczonych zasobów finansowych? Wykorzystaj swój spryt i zaradność, aby zaczerpnąć maksimum korzyści ze wszystkich możliwości, które masz pod nosem. Nie wahaj się zapytać o pomoc kogoś, kto ma wobec ciebie dług wdzięczności. 

Byk

Doświadczenia, które przyniesie ten tydzień, mogą całkowicie cię odmienić. Ciesz się przygodą, gdziekolwiek jesteś. W tym roku odkrywasz siebie na nowo i dowiadujesz się o swoim przeznaczeniu. Znakom ziemskim, jak ty, niełatwo iść w nieznane, lecz Wszechświat teraz prosi cię o twoją ufność. Zejdź z utartych szlaków. Nie planuj przyszłości. Jeśli dasz się dobrowolnie poprowadzić przez los, otrzymasz od życia wspaniałe prezenty. 

Bliźnięta

Atmosfera wokół ciebie staje się gęsta. Możesz nie przeczuwać energii nowych początków. Nie daj się zdołować złym doświadczeniom, które przytrafiły ci się już w styczniu. Jeden bliźniak w tobie pragnie odpocząć i zakotwiczyć się w bezpiecznym miejscu, podczas gdy ten drugi domaga się zmian, wymagających zaangażowania. To dziwne uczucie jest na szczęście tymczasowe. Poświęć fazę nowiu na relaksację oraz pogodzenie się z teraźniejszością. 

Rak

U Raków nów wywoła zmiany w relacjach. Pokłócisz się z kimś, na kim ci zależy lub zrozumiesz, że kochasz kogoś, kto do tej pory był tylko przyjacielem. Nagle wszystkie role mogą się zamienić. Uważaj tylko na duchy z przeszłości, które próbują wejść z tobą w nowy rozdział. Niech wszyscy eks zostaną tam, gdzie ich miejsce, a ty pozwalaj sobie na poważne kroki naprzód.

Horoskop 2021 na ten tydzień - wszystkie ważne zjawiska >>