Horoskop tygodniowy 2020 na czas retrogradacji Marsa

Baran

Pod wpływem retrogradacji Marsa możesz poczuć zagrożenie ze wszystkich stron. Brak poczucia bezpieczeństwa sprawi, że zaczniesz być zazdrosna w związku i niezwykle podejrzliwa w swoim środowisku pracy. Wykorzystaj czas tego trudnego zjawiska do przyjrzenia się swojej codziennej rutynie. Przemyśl schematy, które ciągle powtarzasz. Czas pożegnać się z tym, co obniża twój potencjał. 

Byk

W tym tygodniu twoje życie zacznie przypominać chaos. Poczujesz się bezsilna wobec sytuacji, które zaczynają ściągać cię w dół. Stracisz kontrolę nad swoim otoczeniem, a to może być dla ciebie najbardziej frustrujące. Nie będziesz w stanie przewidzieć konsekwencji decyzji, jakich niebawem dokonasz. Kosmos zmusza cię do ponownego zaprojektowania rzeczywistości. Jesteś kowalem swojego losu. Wyznacz sobie jasne cele i granice.

Bliźnięta

Na dniach możesz odnieść wrażenie, że twoja pozycja w towarzystwie traci siłę. Zastanów się jednak, czy naprawdę ci zależy na aprobacie wszystkich znajomych. Nadszedł czas, aby zrobić czystkę i zostawić wokół siebie prawdziwych przyjaciół. Kto cię wspiera, a kto nieustannie cię obraża? Nie pozwól, by niektóre powierzchowne relacje pochłaniały twoją dobrą energię. Chroń swoje serce przed wyczerpaniem. Obdarzaj mocą tylko swoich najbliższych.

Rak

Pod wpływem Marsa możesz odczuwać niezadowolenie ze swojej kariery. Odniesiesz wrażenie, że zwolniłaś tempo i nie robisz żadnego postępu. Tak, jakbyś goniła za marzeniami, które nie mają szans na spełnienie. Zamiast użalać się nad swoim losem, wykorzystaj ten moment na ponowne planowanie i umacnianie się w swoich celach. Gdybyś mogła osiągnąć tylko jedną rzecz, co miałoby to być? Skup się na swoim najważniejszym pragnieniu.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>

 

Lew

Retrogradacja Marsa obudzi w tobie ognisty niepokój. Poczujesz się niczym ptak zamknięty w klatce, niemogący rozwinąć swoich skrzydeł. Chcesz podbijać świat, lecz coś cię hamuje. Może teraz pora skupić się na domu? Pozwól swoim korzeniom wrosnąć w ziemię. Zacznij tu, gdzie jesteś, budować fundamenty pod przyszłość, o której tak skrycie marzysz. 

Panna

Tracisz kontrolę nad tymi, których kochasz. To może doprowadzić do przesadnej zazdrości. Wiedz, że jeśli komuś na tobie zależy, będziesz z tą osobą mimo przeciwności losu. Ty sama powinnaś dać wolność relacjom, w których dopuszczałaś się manipulacji. Podaruj swoim bliskim zasłużoną swobodę. Jeśli kochają, nie uciekną daleko. Przestań kierować się egoizmem i pozwól innym dokonywać decyzji. 

Waga

Gdy rozpocznie się retrogradacja Marsa, stare rany mogą ponownie się otworzyć. Myślisz, że już wyleczyłaś się z przeszłości, jednak zaraz pewien wątek ci o niej przypomni. To grozi ponownemu przeżywaniu bólu, który nie pozwala ci wykonać kroku naprzód. W tym tygodniu pozwól sobie zanurzyć się w emocjach. Ten moment jest niezbędny w procesie leczenia. Uczyń swoje serce najważniejszym priorytetem. 

Skorpion

Czeka cię tydzień pełen wyzwań, którego przetrwanie będzie sukcesem. Zaczniesz odczuwać prawdziwe konsekwencje dokonanych wcześniej, impulsywnych decyzji. To, czego próbowałaś uniknąć, wróci do ciebie ze zdwojoną siłą. Jednak, zamiast brać na barki wszystkie problemy, zacznij rozwiązywać je jeden po drugim, w najbardziej komfortowym dla siebie tempie. Co nagle, to po diable. Mars już coś o tym wie.

 

Strzelec

Dobra passa Strzelców nadal trwa w najlepsze. Swoimi sukcesami wzbudzasz zazdrość innych. Jednak pod wpływem retrogradacji Marsa możesz zacząć wątpić w swoją ciężką pracę lub w ogóle nie czuć, że robisz karierę. Chwilowy brak weny oraz poczucie, że nie wiesz, dokąd tak naprawdę zmierzasz, znacząco obniży twój wewnętrzny potencjał. Wystrzegaj się depresyjnych nastrojów i zajmij się tym, co cię interesuje. 

Koziorożec

Długotrwałe konflikty z członkami rodziny teraz ponownie zaczną cię prześladować. Znów poczujesz ciężar na swoich barkach. Czy nadal powinnaś szukać winy w innych? A może czas zapomnieć urazę i dojrzale wyciągnąć rękę na zgodę? Zrób to dla osoby, którą się stajesz. Krok po kroku dążysz do bycia lepszą sobą. To kolejny etap, jaki trzeba przejść. Nie czekaj, aż ponownie osiągniesz punkt wrzenia. Rozwiąż problem na spokojnie, zanim będzie za późno. 

Wodnik

Pod wpływem retrogradacji Marsa przejdziesz głęboką, duchową przemianę. Wzrastasz i stajesz się samowystarczalna, jednak to wymaga wielkiego poświęcenia. Aby żyć wolno, zgodnie z samą sobą, musisz odpuścić wiele rzeczy, które znaczyły dla ciebie cały świat. Pora wyprzeć się starych, złych nawyków, na rzecz zupełnie nowej, kształcącej rutyny. Odłóż na bok dawne priorytety i zaangażuj się w swoje przyszłe cele. Proces przystosowawczy nadal trwa. 

Ryby

W twoim życiu dojdzie do nagłych zmian. Przygotuj się na nieoczekiwane straty lub, wręcz przeciwnie, zaskakujące zyski. Stąpasz po bardzo niestabilnym gruncie. Możesz mieć wrażenie, że los jest nieprzychylny i jeszcze raz wystawia twoją duszę na próbę. Gdzie musisz podziałać, żeby osiągnąć spełnienie? Która sfera życia woła o twoją uwagę? Czas popracować nad wszystkim tym, co nieustannie odwlekałaś na później.