Horoskop tygodniowy 2020 na drugi tydzień stycznia. To decydujący czas, który przygotowuje nas na nową dekadę:

Baran

W tym tygodniu popracuj nad tą częścią siebie, której nikt nie widzi. Odniesiony sukces nie będzie miał znaczenia, jeśli nie staniesz twarzą w twarz ze swoim cieniem i nie zaakceptujesz osoby, jaką jesteś sam na sam. Pogódź się z prawdą. Spraw by to, jaka jesteś na zewnątrz przy innych, współgrało z tym, jak czujesz się w środku. 

Byk

Każda historia ma dwie strony. Łatwo jest patrzeć na świat z jednej perspektywy i zapomnieć, że istnieje wiele innych punktów widzenia. Pozostań otwarta na zmiany mentalne i bądź gotowa przyjąć naukę, nawet jeśli twoja uparta natura upiera się przy tym, co już wiesz. W twoim życiu dzieje się coś, czego nie zauważasz. Czas poszerzyć swoje pole widzenia.

Bliźnięta

Masz moc tworzenia własnego świata. Osiągnięcie niezależności może kosztować twój komfort, ale uwolni cię od przywiązania. Nie musisz wiecznie polegać na innych. Zaufaj, że masz umiejętności niezbędne nie tylko do przetrwania, lecz również do samorozwoju. Daj sobie szansę na wolność.

Rak

Twoje uczucia do kogoś są silne, jednak możesz znajdować się na rozdrożu. Nadszedł moment, by zdecydować, czy chcesz poświęcić czas na swój rozwój osobisty, czy też poświęcić siebie dla związku. Oba wybory będą wiązać się z wieloma konsekwencjami. Tylko upewnij się, że to ty podejmujesz decyzję, a nie ktoś inny.

Lew

Rzeczywistość, w której żyjesz, to soczewka, przez którą oglądasz świat. Odnosisz wrażenie, że twoje życie w ostatnim czasie przypomina film? Pamiętaj, że to ty jesteś jego reżyserem i masz realny wpływ na to, jak się potoczy. Nie zawiedziesz się na dalszych poczynaniach, jeśli dasz sobie dużą dozę miłości. Wybacz sobie oraz bądź dla siebie życzliwa, szczególnie kiedy odczuwasz frustrację. 

Panna

Przełamujesz bariery, które uniemożliwiały ci pełne doświadczenie całej twojej kreatywności. Strach czy zwątpienie w samą siebie tylko powstrzymuje cię od widzenia koloru, słyszenia muzyki i opowiadania historii, które masz prawo opowiadać. To, co tworzysz, ma znaczenie w świecie. Nie zatrzymuj tego wyłącznie dla siebie.

Waga

Łatwo jest zawinąć się w kokon, by odizolować się od wścibskich oczu. Tam nikt nie może cię osądzić i unikniesz publicznego niepowodzenia. Tym samym rezygnujesz z możliwości, że zamiast porażki odniesiesz sukcesy. Myśl o tym nawet czasem cię przeraża. Potraktuj sukces jak obowiązek, z którym jesteś gotowa się zmierzyć. Niech będzie to dla ciebie naturalna kolej rzeczy. 

Skorpion

Być może zbytnio koncentrujesz się na jednym szczególe danej sytuacji. Z tego powodu możesz być tak rozedrgana emocjonalnie, że zapominasz o wszystkim innym. Nie dostrzegasz wtedy reszty obrazu. Cofnij się o krok i zamiast spoglądać na jeden drobiazg, zacznij podziwiać go w całości. Przekonasz się, że nie pojawia się w nim jedynie ciemna barwa, lecz każdy możliwy kolor. 

Strzelec

Przed tobą wiele ważnych decyzji do podjęcia, które będą mieć wpływ na kolejne dwa lata. Teraz każda inwestycja twojej energii stanowi ryzyko, jakie może sprawić, że poczujesz się naga i nieuzbrojona. Dosłownie każda drobna rzecz pojawiająca się w twoim życiu, będzie wymagać od ciebie uwagi oraz zastanowienia się przynajmniej dwa razy. Nie denerwuj się na zapas, po prostu wrzuć na luz. Unikaj niepewnych sytuacji. 

Koziorożec

Aby twój związek rozkwitł silnie i zdrowo, musisz być otwarta na zaangażowanie, jakiego wymaga miłość. Jeśli zrezygnujesz z trudnej sytuacji, stracisz szansę na budowę pięknej przyszłości. Naucz się stawiać czoło wyzwaniom i po prostu je pokonywać. Dopóki nie otworzysz się w pełni na drugą osobę oraz nie dopuścisz jej do swojego wnętrza, uczucie między wami będzie sprawiać trudności.

Wodnik

Jeśli spędzasz cały swój czas marząc o sukcesach i nie biorąc pod uwagę pracy, jaką będziesz musiała włożyć, by je osiągnąć, te wizje pozostaną tylko w twojej głowie. Przestaw się ze spokojnej rutyny na tryb zwiększonej wydajności. Nie zapomnij też o tym, by włożyć wysiłek w polepszenie relacji z samą sobą. 

Ryby

W tym tygodniu może cię spotkać mały kryzys tożsamościowy. Nie pozwól się skurczyć w oczach innych, tylko dlatego, że będą krytykować twoje działania. Postępuj zgodnie z samą sobą i nie zaprzeczaj swojej wyjątkowości. Pielęgnuj własne talenty oraz mocne strony, a udowodnisz niedowiarkom, że się grubo mylą.