Horoskop tygodniowy na kwiecień 2020. Jak odczujemy energię superpełni?

Baran

Prawdziwa miłość to czyste uczucie pozbawione egoizmu. W tym tygodniu bardzo docenisz relację, która ostatnio angażuje twoje serce. Czas kwarantanny już sprawia, że dostrzegasz, co liczy się dla ciebie poza pracą. Nie bój się wykonać pierwszego kroku w kierunku osób, z jakimi pragniesz się zjednoczyć. Teraz gwiazdy sprzyjają inicjatywom podejmowanym z dobrą intencją. Wszystko, na co się odważysz, będzie mieć dla ciebie korzystny skutek. Skoncentruj swoją pasję na czymś, co naprawdę może uczynić świat lepszym miejscem. Pełnia Księżyca w Wadze sprawi, że odłożysz na bok swoje własne potrzeby i zaczniesz działać społecznie, w wyższym celu.

Byk

Masz tak samo długą dobę, jak inni. Czas nauczyć się lepiej korzystać ze swojego dnia. Zagospodaruj go tak, by zaprowadzić równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Dzięki temu staniesz się bardziej produktywna i poprawisz swoje zdrowie. Pełnia Księżyca w Wadze na pewno wniesie do twojego życia jakąś zmianę. Spodziewaj się jej w sektorze kariery. Możliwe, że za chwilę zmienisz zawód, bo poczujesz, że chcesz podążać inną ścieżką. Ta metamorfoza będzie pozytywna i w głębi duszy potrzebujesz jej od dawna. Rada od gwiazd: przestań odwlekać każdą rzecz na później.

Bliźnięta

Pełnia Księżyca w Wadze zagościła w twoim domu kreatywności. Czas połączyć się ze wszystkim, co kochasz, by otworzyć sobie furtkę do nowych możliwości. Teraz jest na to najlepszy moment. Patrzysz na świat inaczej niż kiedyś, pragniesz przyczynić się do jego metamorfozy. Wiesz, że coś bezpowrotnie się zmienia, a ty chcesz podążać za tą transformacją. Pielęgnuj swoje wewnętrzne dziecko sprzeciwiające się temu, by dorosnąć. Pozwól, żeby poczuło się swobodnie i robiło to, co sprawia mu radość. Tylko w ten sposób wydobędziesz z siebie twórczość, która do tej pory uciekała przed osądem. 

Rak

Pełnia w Wadze osiągnie szczyt w twojej sferze domu, a to oznacza, że czas otoczyć się opieką. Doceń przestrzeń, w której mieszkasz i znajdź w niej powody do częstszego uśmiechu. Relaksuj się, gotuj, udekoruj stół na święta lub połącz się z ludźmi dającymi ci szczęście. Wszystko, czego teraz potrzebuje twoja dusza, znajduje się w twoim bliskim otoczeniu. Energia Księżyca może sprawić, że staniesz się nieco emocjonalna. Nie dopuszczaj do siebie negatywnych myśli. Nie czas na presję związaną z karierą. Skup się tylko i wyłącznie na działaniach w domowym zaciszu. Niech twoje wnętrza na nowo zamienią się w oazę spokoju, w której podładujesz swój akumulator. 

Horoskop zdrowia - jak zadbać o siebie w tym roku? >>