Horoskop tygodniowy na kwiecień 2020. Jak odczujemy energię superpełni?

Baran

Prawdziwa miłość to czyste uczucie pozbawione egoizmu. W tym tygodniu bardzo docenisz relację, która ostatnio angażuje twoje serce. Czas kwarantanny już sprawia, że dostrzegasz, co liczy się dla ciebie poza pracą. Nie bój się wykonać pierwszego kroku w kierunku osób, z jakimi pragniesz się zjednoczyć. Teraz gwiazdy sprzyjają inicjatywom podejmowanym z dobrą intencją. Wszystko, na co się odważysz, będzie mieć dla ciebie korzystny skutek. Skoncentruj swoją pasję na czymś, co naprawdę może uczynić świat lepszym miejscem. Pełnia Księżyca w Wadze sprawi, że odłożysz na bok swoje własne potrzeby i zaczniesz działać społecznie, w wyższym celu.

Byk

Masz tak samo długą dobę, jak inni. Czas nauczyć się lepiej korzystać ze swojego dnia. Zagospodaruj go tak, by zaprowadzić równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Dzięki temu staniesz się bardziej produktywna i poprawisz swoje zdrowie. Pełnia Księżyca w Wadze na pewno wniesie do twojego życia jakąś zmianę. Spodziewaj się jej w sektorze kariery. Możliwe, że za chwilę zmienisz zawód, bo poczujesz, że chcesz podążać inną ścieżką. Ta metamorfoza będzie pozytywna i w głębi duszy potrzebujesz jej od dawna. Rada od gwiazd: przestań odwlekać każdą rzecz na później.

Bliźnięta

Pełnia Księżyca w Wadze zagościła w twoim domu kreatywności. Czas połączyć się ze wszystkim, co kochasz, by otworzyć sobie furtkę do nowych możliwości. Teraz jest na to najlepszy moment. Patrzysz na świat inaczej niż kiedyś, pragniesz przyczynić się do jego metamorfozy. Wiesz, że coś bezpowrotnie się zmienia, a ty chcesz podążać za tą transformacją. Pielęgnuj swoje wewnętrzne dziecko sprzeciwiające się temu, by dorosnąć. Pozwól, żeby poczuło się swobodnie i robiło to, co sprawia mu radość. Tylko w ten sposób wydobędziesz z siebie twórczość, która do tej pory uciekała przed osądem. 

Rak

Pełnia w Wadze osiągnie szczyt w twojej sferze domu, a to oznacza, że czas otoczyć się opieką. Doceń przestrzeń, w której mieszkasz i znajdź w niej powody do częstszego uśmiechu. Relaksuj się, gotuj, udekoruj stół na święta lub połącz się z ludźmi dającymi ci szczęście. Wszystko, czego teraz potrzebuje twoja dusza, znajduje się w twoim bliskim otoczeniu. Energia Księżyca może sprawić, że staniesz się nieco emocjonalna. Nie dopuszczaj do siebie negatywnych myśli. Nie czas na presję związaną z karierą. Skup się tylko i wyłącznie na działaniach w domowym zaciszu. Niech twoje wnętrza na nowo zamienią się w oazę spokoju, w której podładujesz swój akumulator. 

Horoskop zdrowia - jak zadbać o siebie w tym roku? >>

 

Lew

Kwietniowy Księżyc w pełni zawiśnie w twojej sferze kontaktów. Wszystkie interakcje, jakie teraz rozpoczniesz, będą dla ciebie bardzo znaczące. Nieważne, czy dotyczą osób z otoczenia, czy kogoś, kto mieszka za oceanem. Teraz masz moc komunikowania się z każdym, o kim tylko pomyślisz. Wszystkie z tych połączeń wprowadzą nową dynamikę do twojego życia, więc dobieraj swoje słowa rozważnie. Poczujesz chęć wyrażania tego, co myślisz, ale czy warto mówić wszystko na głos? Nie wszyscy chcą poznać twoją prawdę na ich temat. 

Panna

Różowy Księżyc zagości w twoim domu pieniędzy. Przygotuj się na przewrót na polu kariery oraz dóbr materialnych. Dobre zmiany będą od ciebie wymagać nowego sposobu myślenia. Czas uelastycznić swoją rutynę. Uwolnij się od starych przyzwyczajeń i zacznij robić rzeczy w inny sposób niż dotychczas. Pomyśl o pracy jak o przyjemności, a nie żmudnym wykonywaniu obowiązków. Pozbądź się swoich negatywnych myśli. Przyjrzyj się swoim ostatnim osiągnięciom oraz doceń to, co już posiadasz. Jeśli spojrzysz na świat w myśl idei, że "szklanka jest do połowy pełna", wkrótce spłynie na ciebie dobrobyt. 

Waga

Pełnia w Wadze oznacza dla ciebie głębokie połączenie się ze swoim wnętrzem. W tym tygodniu na chwilę zapomnij o innych i skup się na tym, czego pragnie twoja dusza. Zrób coś dla siebie i swoich talentów. Oddaj się sztuce w domowym zaciszu. Spędź miłosne chwile ze swoim ukochanym lub trochę się poleń, żeby wreszcie odpocząć. Bądź tu i teraz, dla samej siebie. Odetnij się od presji narzucanej przez innych. Przyzwyczaiłaś swoich bliskich do tego, że zawsze jesteś na ich zawołanie. Na dniach masz prawo pobyć samolubem, żeby powrócić na właściwy tor. 

Skorpion

W tym miesiącu Księżyc w pełni odwiedza twój dom samotności, odpoczynku oraz uzdrawiania. Poświęć kwarantannę na wycofanie i pogodzenie się ze zmianą. Teraz możesz odczuwać pragnienie spokoju, a to wiąże się ze stawianiem granic. Być może ktoś z twojego otoczenia zbyt mocno czerpał z twojej dobroci. Ponownie poświęciłaś się dla czyjegoś dobra, nadszarpując przy tym swoje własne zdrowie. Spaliłaś się dla pracy lub kochanka, który na końcu tego nie docenił. Tylko chwile spędzone w odosobnieniu mają szansę zaleczyć twoje rany. Otwórz się na energię Księżyca, by zobaczyć, co ci nie służy. Czas zbudować pod sobą solidne fundamenty i uwolnić się od swoich koszmarów.

Zioła przypisane znakom zodiaku - jaka roślina jest dla ciebie najlepsza? >>

 

Strzelec

Strzelcu, to twój tydzień pod znakiem przyjaźni. Odnajdziesz się w gronie swoich wyznawców, wiernych kompanów oraz osób o podobnej filozofii. Dostaniesz dużo wsparcia od społeczności, z jaką przystajesz, i na której opinii najbardziej ci zależy. Teraz masz szansę rozwinąć skrzydła, działając wspólnie ze swoją grupą. Dostrzeżesz duży potencjał w tym, co robisz, oraz przekształcisz to w o wiele większą misję. Kwietniowa pełnia Księżyca postawi przed tobą propozycje nie do odrzucenia. Jeśli włożysz w nie całe swoje serce i talent, wiedz, że wyrośnie z tego coś wielkiego. 

Koziorożec

Energia pełni Księżyca obudzi w tobie potrzebę buntu. Być może na dniach zdobędziesz się na coś, z czym bijesz się w myślach już od miesiąca. Bądź gotowa na podjęcie ryzyka, bo teraz masz szansę odnieść sukces. Posiadasz wrodzone zdolności przywódcze, które powinnaś wykorzystać po to, by poprawić swoją sytuację w pracy. Przemyśl, w jaki sposób podnieść swoje zarobki. Wszelkie działania w zakresie finansów, które podejmiesz w tym tygodniu, wkrótce przyniosą upragniony rezultat. Zrób śmiały krok do przodu, los ci to wynagrodzi. 

Wodnik

Pełnia Księżyca zagościła w twoim domu podróży, edukacji i marzeń. Przypomnij sobie miejsca, które odwiedziłaś, oraz lekcje, jakie z nich wyciągnęłaś. W tych wspomnieniach kryją się wartości warte ponownego przeanalizowania. Staną się one dla ciebie inspiracją do obrania nowej, życiowej ścieżki. Bądź wierna swoim przekonaniom i odważna w tym, by za nimi podążać. Nie przejmuj się głosami krytyki - przecież żyjesz dla siebie, a nie dla innych. Twój głód przygody musi zostać zaspokojony. 

Ryby

W tym tygodniu docenisz swoje relacje oraz zaprowadzisz harmonię w domu. Pełnia Księżyca sprawi, że będziesz bardzo wrażliwa i zechcesz poruszyć trudne tematy, które na co dzień nie przechodzą ci przez gardło. Pozwól sobie na spokojne rozmowy o tym, co cię gnębi, z twoją drugą połówką. W zamian otrzymasz wsparcie, na jakie zapracowałaś w tej relacji. Wycisz się w domowym zaciszu i przygotuj na nowy cykl. Wsłuchaj się w swoją intuicję, bo ta ma dla ciebie gotowe odpowiedzi na wszystko, co chciałabyś wiedzieć. Znajdujesz się o krok od wielkiej transformacji.

Horoskop singielki - czy twój znak zodiaku odpycha miłość? >>