Horoskop tygodniowy na początek października 2020:

Baran

Bieżący tydzień będzie krążyć wokół twojego ego i sposobu, w jaki traktujesz innych ludzi. Pojawiające się niepowodzenia otworzą twoje oczy na niektóre sytuacje. Nie warto być upartym czy nieustępliwym, jeśli ktoś ma wobec ciebie dobre intencje. Porzuć swoje złowrogie nastawienie i postaraj się otworzyć swoje serce na miłość, żeby zrozumieć, co tak naprawdę najbardziej się dla ciebie liczy. Może się okazać, że drugi człowiek jest o wiele ważniejszy niż sukces. Ucz się na błędach i nie bój się wkroczyć na nową, obiecującą ścieżkę rozwoju w...uczuciach. Kariera powinna poczekać. 

Byk

Coś dziwnego dzieje się w twoim związku. Czy twój partner zawsze jest wobec ciebie szczery? Jako uziemiony Byk, chcesz czuć się stabilnie. Lubisz wiedzieć, na kim możesz polegać i kto zasługuje na twoje zaufanie. Jednak w tym tygodniu odniesiesz wrażenie, że coś jest nie tak. Spróbujesz odgadnąć, dokąd tak naprawdę zmierzasz ze swoją drugą połówką. Skup się na faktach, zachowaj cierpliwość i ostrożnie komunikuj swoje uczucia. Zamiast oskarżać czy atakować, szczerze powiedz, co sprawiło, że czujesz się niepewnie.

Bliźnięta

Poczujesz się zmęczona ciągłym zabieganiem o uwagę osób, na których ci zależy. Czy ci ludzie naprawdę są tego warci? A może postanowili się wyciszyć, bo ten rok też mocno dał im się we znaki? Powinnaś znaleźć w sobie więcej empatii i nauczyć się czerpać przyjemność z samotności. Przynajmniej wtedy nikt nie będzie cię oceniać za bycie najszczerszą, najautentyczniejszą sobą. Zasługujesz na szczególne miejsce na świecie, które będziesz mogła nazwać własnym. Powtarzaj sobie, że jesteś warta otoczenia, które zawsze cię wspiera i docenia. 

Rak

Na dniach możesz odnieść dziwne wrażenie, że twoja kariera zmierza donikąd. Te negatywne przeczucia wywołają w tobie chęci podjęcia drastycznych decyzji lub poddania się swoim wewnętrznym osądom. Zamiast się dołować, zrozum, że dopiero zaczęłaś budować swoją świetlaną przyszłość. Znajdź czas na przerwę, zresetuj się. Nigdy nie jest za późno, żeby coś poprawić, albo zacząć zupełnie od nowa. Twoja głowa jest pełna pomysłów, ale musisz się nauczyć rozsądnie z nich korzystać. Przysiądź do swoich zainteresowań i jeszcze raz zastanów się, kim tak naprawdę pragniesz się stać.

Horoskop na ten tydzień - prognoza szczegółowa >>