Horoskop tygodniowy na maj 2020. Jak wpłynie na nas pełnia i retrogradacje?

Baran

W tym tygodniu Słońce spotyka się z Merkurym w twojej strefie finansów. Przygotuj się na nowe opcje zarobku, które teraz pojawią się na horyzoncie. Czwartkowa pełnia Księżyca w Skorpionie sprawi, że zaczniesz zachowywać się impulsywnie. Nie podejmuj w tym czasie żadnej nieprzemyślanej decyzji, bo możesz przysporzyć sobie problemów. Rozpocznij maj od puszczenia tego, co już ci nie służy. Grunt to mieć dobre samopoczucie. Postaraj się uwolnić od ludzi i spraw, które nadmiernie zakłócają twój spokój. Czasami kluczem do osiągnięcia harmonii jest wypowiadanie na głos swoich myśli oraz słuchanie ze zrozumieniem. To takie proste. 

Byk

Otacza cię morze możliwości. Daj się ponieść nadciągającej fali i skorzystaj z szans, jakie daje ci los. Gwiazdy teraz rzucą światło na twoją strefę kariery. Zmiany są po to, aby dać ci spełnienie, chociaż początkowo towarzyszy im niepokój. Pełnia Księżyca w Skorpionie sprawi, że inaczej spojrzysz na swoje relacje. Teraz zbliżysz się do kogoś, z kim kwitnie twój romans, lub nareszcie zakończysz związek, który po wielu wzlotach i upadkach wypalił się na dobre. Pamiętaj, aby nie rozwiązywać swoich problemów zakupoholizmem. Nowe dobra materialne nie wypełnią pustki. 

Bliźnięta

W końcu dajesz dojść do głosu swojej duszy. Jesteś gotowa na metamorfozę w życiu codziennym oraz dotychczasowym sposobie myślenia. Na dniach możesz przeżywać wewnętrzny niepokój lub mieć zakrzywiony obraz samej siebie. Zacznij ćwiczyć pozytywne nawyki, dzięki którym staniesz się silniejsza. Nadmierne rozmyślanie o problemach teraz będzie sprawką Jowisza i Plutona. Te dwie planety poruszają się po twoim sektorze psychologicznym, przez co poczujesz się obciążona. Wykorzystaj energię pełni Księżyca do zadbania o swoje zdrowie. Poćwicz, zaopatrz się w zdrowe produkty, pójdź na spacer pozrywać dzikie kwiaty lub zafunduj sobie ziołową kąpiel. Otocz się opieką, jakiej teraz potrzebujesz.

Rak

Tegoroczny maj sprawi, że pogłębisz swoje relacje z tym, co najbardziej cię angażuje. Twoje więzi zacieśnią się w związkach z osobami, w które ciągle inwestujesz swoją energię. To samo dotyczy projektów pochłaniających cały twój czas. Nareszcie odniesiesz wrażenie, że twoja miłość i wielkie oddanie zostają odwzajemnione. Czwartkowa pełnia Księżyca w Skorpionie bardzo pobudzi twoją kreatywność. Masz szansę stworzyć coś niezwykłego, jeśli skorzystasz z mocy swojej wyobraźni. Nie dąż do doskonałości. Bądź autentyczna. Wszechświat chce, abyś porzuciła swoje lęki i poczuła się jak wyzwolona, wolna dusza.