Horoskop tygodniowy na pełnię Księżyca w Rybach:

Baran

Ten tydzień może być dla ciebie wyzwaniem. Zechcesz odizolować się od reszty świata, żeby wsłuchać się w swój wewnętrzny głos. Zagłuszy on dźwięki wszystkiego innego, co do tej pory cię rozpraszało. Pora szczerze zanurzyć się w swoich emocjach. Popracuj nad duchowymi blokadami, przez które nie mogłaś ruszyć z kopyta. Niedługo wszystko się wyklaruje i nabierze głębszego sensu. Nowe początki dopiero się zbliżają. Skorzystaj ze swojego doświadczenia, kontaktów oraz wrodzonej pewności siebie, żeby jak najlepiej nadchodzący sezon.

Byk

W tym tygodniu albo zaczniesz robić coś dobrze, albo nie powinnaś robić tego wcale. Pełnia Księżyca w Rybach skieruje swój blask na twoje osiągnięcia. Jeśli odczuwasz w sobie niepokój i głębokie pragnienie odniesienia sukcesu, wiedz, że teraz jesteś gotowa, aby wykonać skok na głęboką wodę. Zamiast odkładać wszystko "na później", ucieleśnij zmianę, którą chcesz zobaczyć. Twoje dobre intencje wystarczą ci do tego, byś wspięła się na szczyt swoich najskrytszych marzeń. 

Bliźnięta

Początek września z pełnią Księżyca w Rybach to moment, na który czekałaś od dawna. Koniec ze stagnacją. Pora się wykazać. W tym tygodniu nareszcie poczujesz iskrę mogącą rozpalić w tobie płomień działania. Tym, czego teraz nie wolno ci robić, jest blokowanie się w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz, wszystko, za co weźmiesz się na dniach, obdarzy cię niezwykle cennym doświadczeniem. 

Rak

Sezon Panny połączony z pełnią w żywiole wody sprawi, że zaczniesz myśleć bardziej praktycznie. W tym tygodniu najważniejsze będą twoje relacje, zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty biznesowe. Zamiast wsłuchiwać się w głos swojego ego, zacznij kierować się intuicją. Dobra energia, którą obdarzysz innych, wróci do ciebie ze zdwojoną siłą. Spraw, by twoja praca miała wyższy cel. Niech projekt, jaki tworzysz, angażuje społeczność, zamiast przynosić profity dla jednostki. 

 

Lew

Twój sezon się skończył, lecz ty nadal błyszczysz. Emanujesz światłem w swoim towarzystwie. Tydzień pod znakiem pełni Księżyca w Rybach będzie niczym morze nowych możliwości. Pora podkręcić swoją rutynę i stać się bardziej zorganizowaną. Skup się na samodoskonaleniu. Zaangażuj swoje siły we wszystkie czynności, które sprawiają, że czujesz się dobrze. Nie pozwól, by twoje codzienne problemy zgasiły ogień, z jakim kroczysz przez świat.

Panna

Miesiąc Panny ładuje cię energią. Nie zakłóci tego nawet marzycielska pełnia w Rybach. Kiedy Słońce przechodzi przez twój znak, czujesz się jak w domu, gdziekolwiek jesteś. Masz siłę na to, by podbijać świat. Jednak zanim podejmiesz bardzo odważne kroki, dokonaj pierwszych zmian w strefie swoich związków. Nadal tkwisz w kilku toksycznych relacjach, które znacząco obniżają twój potencjał. Przyjaźnie polegają na dawaniu i braniu, ale to nie może działać tylko w jedną stronę.

Waga

Wago, dokąd zmierzasz? Co ściąga twoją szalę w dół, a co pomaga ci osiągnąć równowagę? W tym tygodniu powinnaś zmierzyć się z chaosem zaburzającym twoją codzienność. Pora odpuścić sytuacje burzące harmonię twojego umysłu. Zacznij od przebaczenia osobom, które świadomie skrzywdziły cię w przeszłości. Za miesiąc będziesz świętować urodziny. Do tego czasu pozbądź się złości i oczyść swoje życie z negatywnej energii. 

Skorpion

Sezon Panny to dla ciebie czas pod znakiem działania. Skup się na pracy dla społeczności, wykorzystując swoje doświadczenie. Używaj mocnych słów oraz zwinnego umysłu do rozwiązywania poważnych problemów, z którymi mierzą się osoby wokół ciebie. Teraz nie wolno ci być egoistką. Twoja wrodzona lojalność i odwaga pomogą ci zwalczyć chaos panujący wokół. Dodatkowo najbliższa pełnia w Rybach sprawi, że będziesz wylewna w uczuciach. 

 

Strzelec

Pod wpływem pełni Księżyca w Rybach wyznaczysz sobie zupełnie nowe cele. Ten rok dał ci przekonanie, że wszystko jest możliwe. Masz szansę wspiąć się na szczyt swoich marzeń, jeśli tylko będziesz postępować uczciwie. Popracuj nad tym, by twoje działania pochodziły z serca, a nie wielkiego ego. Niech za tym, czego pragniesz, kryje się intencja, która przyniesie dobro dla ogółu. 

Koziorożec

Pierwsze półrocze dało ci w kość, ale wraz z rozpoczęciem się września jesteś gotowa, aby nareszcie urzeczywistnić wszystkie swoje wizje.
Zbliż się do tego, czego pragnęłaś od dawna. Niech twoje marzenia będą namacalne. Pod wpływem pełni Księżyca w Rybach pomyśl, jak poszerzyć swoje horyzonty. Nie zapominaj, że porządne wyniki zazwyczaj są efektem długotrwałej pracy. 

Wodnik

Pełnia Księżyca w Rybach wymaga, byś zaopiekowała się swoim wnętrzem. Im więcej uwagi poświęcisz samej sobie, tym więcej energii będziesz mieć dla innych. Ta będzie ci potrzebna, bo na horyzont wypłyną sytuacje wymagające twojego wsparcia. To twoje ostatnie chwile sam na sam. Wkrótce los zacznie wymagać, abyś poświęciła swój czas ludziom wokół. Czekają cię wymagające wydarzenia. 

Ryby

Pełnia Księżyca w twoim własnym znaku będzie dla ciebie niczym róg obfitości. Nareszcie zostaniesz wynagrodzona za dobre uczynki poczynione wobec innych. Nieskończone współczucie oraz niezwykle pomocna postawa, uruchomiły w tobie proces transformacji. Działasz pod wpływem niezawodnej intuicji. Porzuć wątpliwości, zmierzasz w dobrą stronę.