Horoskop na Nowy Rok 2021:

Baran

Ostatni tydzień roku to świetna okazja, aby podsumować swoje osiągnięcia i ustalić nowe priorytety zawodowe. Tym razem nie kieruj się rywalizacją, lecz tym, co podpowiada ci intuicja. Skup się na swoich własnych pragnieniach, bez presji związanej z twoją konkurencją. Jesteś zdolna do większych i wspanialszych rzeczy, kiedy myślisz wyłącznie o sobie. Wtedy kreatywność nie zna żadnych granic. W pełni w Raku zdaj się na swoje przeczucia krążące wokół tego, czego naprawdę chcesz.

Byk

Twój świat w ostatnim czasie doznaje przełomu. Zmieniają się rzeczy, o których sądziłaś, że masz nad nimi pełną kontrolę. Twoja perspektywa zaczyna się poszerzać. Zamiast sprzeciwiać się temu, co się dzieje, powinnaś poczynić pierwsze kroki w nieznane. Śmiało podejmij się nowych wyzwań, lecz uważaj na to, wobec czego się zobowiązujesz. W tej chwili jesteś w fazie eksperymentów. Pełnia w Raku wskaże ci nowe możliwości, które na pewno są warte rozważenia.

Bliźnięta

Pełnia w Raku skłoni cię do refleksji nad tym, co działa, a co trzeba naprawić. Być może masz problem z uzależnieniem, które nie powinno wejść z tobą w nowy rok. To ostatni dzwonek, aby się obudzić i uwolnić się od szkodliwych przyzwyczajeń. Bez względu na to, czy chodzi o alkohol, Instagram czy toksycznego kochanka, czas poskładać się do kupy, by odzyskać równowagę. Jako podwójny znak Bliźniąt powinnaś dążyć do wewnętrznej harmonii.

Rak

Księżyc w Raku sprawi, że głową będziesz w chmurach. Możesz zacząć fantazjować o pewnej osobie, która nie jest w twoim typie, ale cię docenia i dzięki niej czujesz się dowartościowana. Uważaj, bo z tego może być romans, jeśli pozwolisz sobie popłynąć. Ten tydzień zadziała na korzyść dla twoich zabiegów urodowych oraz pracy duchowej. Daj sobie mnóstwo chwil sam na sam. Uzdrawiaj się poprzez rytuał. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>