Horoskop tygodniowy 2020 na ostatni tydzień lipca:

Baran

W tym tygodniu zaleje cię fala kreatywności. Zaczniesz dostrzegać piękno tam, gdzie nigdy wcześniej nie spoglądałaś. Najdrobniejsza rzecz wzbudzi twój entuzjazm. Znowu spojrzysz na świat oczami dziecka. Potraktuj tę umiejętność jak swój dar. Sezon ognistego Lwa sprawia, że ​​masz ochotę skakać z radości. Daj poprowadzić się losowi w tańcu życia. Urzeczywistnij swoje pomysły, bo właśnie teraz mają największą moc. Projekty wymyślone pod wpływem impulsu będą zbyt dobre, by po raz kolejny odłożyć je na później. 

Byk

Uziemiony Byk może sobie nie radzić z uporczywą, parzącą energią ognia. Uważaj, by nie dać się nabrać w tym tygodniu. Na horyzont wypłynie kilka sytuacji, które, wbrew pozorom, nie będą korzystne. Świat może próbować cię przekonać, że potrzebujesz czegoś nowego, aby nareszcie poczuć się całością. Lepiej nie podejmuj impulsywnych decyzji. Na ostrzu pojawią się także twoje słowa. Jeśli użyjesz ich nieumiejętnie, licz się z trwałymi konsekwencjami. 

Bliźnięta

Na dniach będziesz bardzo emocjonalna. Krzywe spojrzenie, nietrafiona uwaga czy niezrozumienie twoich dobrych intencji, może wprawić cię w posępny nastrój. Zamiast się smucić i dramatyzować, trenuj sztukę niebrania wszystkiego do siebie. Pozwól innym mówić szczerze o swoich uczuciach, lecz nie analizuj negatywnie ich słów. Niech prawda załagodzi napięcie. Zanim pochopnie ocenisz sytuację, poznaj wszystkie fakty i punkty widzenia. 

Rak

Woda nie ugasi ognia w sezonie panowania Lwa. Możesz czuć się bardziej impulsywna niż zwykle. Zaczniesz szukać worka treningowego. Zamiast wyżywać się na drugiej osobie, znajdź ujście dla gniewu w kreatywnych czynnościach. Już teraz zastanów się, która pasja pomoże ci przejść przez te złe emocje. Sytuacje, które zwykle po tobie spływają, teraz mogą bardzo zadziałać ci na nerwy. Nie bądź dla siebie zbyt surowa, kiedy poczujesz narastającą złość. Pokazałaś komuś, gdzie raki zimują? Lepiej przeproś za swoją porywczość. 

 

Lew

Kiedy znajdujesz się swoim żywiole, ponownie odkrywasz, kim tak naprawdę jesteś. Przechodzisz przez wielką transformację i przeskakujesz wszystkie przeszkody. Słońce zagrzało w twoim królewskim znaku. Zaczniesz podejmować odważne kroki, aby dokonać przełomowej zmiany. Ten wewnętrzny rozwój wymaga oczywiście wyjścia daleko poza strefę komfortu. Jesteś gotowa? Lepiej zapnij pasy. Ta jazda będzie bardzo w twoim stylu - z nogą na gazie, bez żadnych hamulców.

Panna

Będąc znakiem ziemskim, podobnie jak Byk, mocno odczujesz żar sezonu ognia. Wyczerpanie w emocjach, ciągłe ziewanie lub spanie do południa są do ciebie niepodobne. Potraktuj te symptomy jako efekt uboczny pory roku, w której panuje Lew. W tej chwili Słońce przebywa w twoim dwunastym domu podświadomości i rzeczy związanych ze sferą wewnętrzną. Odwlecz na później sprawy materialne. Nie oczekuj zbyt wiele od projektów zawodowych. Zamiast na siłę budzić w sobie motywację, poświęć czas wolny samoleczeniu. Tego najbardziej potrzebuje twoja dusza.

Waga

Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Pomyśl dwa razy, zanim znów się w coś wpakujesz. Nawet jeśli już podjęłaś decyzję, wiedz, że zawsze masz prawo ją zmienić. W tym tygodniu powinnaś poświęcić więcej czasu na wsłuchiwanie się w swój wewnętrzny głos. Uwierz w siebie. Bądź pewna kierunku, w którym zmierzasz. Być może nadszedł czas, by zrobić coś innego ze swoim schematem ćwiczeń lub diety. Cokolwiek to jest, upewnij się, że obdarzasz swoje "ja" największą troską. 

Skorpion

Na dniach wszystko wyda się o wiele gorsze, niż jest w rzeczywistości. Nie pozwól, by twoje negatywne myśli zaważyły na tym, jak traktujesz innych. Skoncentruj się na oddzieleniu faktów od fikcji. Sama wiesz, że twoja wyobraźnia stwarza nieistniejące problemy. Możesz odczuwać pragnienie wolności - od miejsca, człowieka lub aktualnej pracy. Podaruj sobie tę chwilową swobodę, by dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcesz. 

 

Strzelec

Nowa przygoda czeka tuż za rogiem. Coś wspaniałego przykuje twój wzrok i sprawi, że zmienisz kierunek swojej drogi. Nie walcz z tym, Strzelcu. Czasem trzeba się zgubić, by na nowo się odnaleźć. Daj się ponieść z wiatrem. Powędruj w nieznane miejsce. Sezon Lwa dopiero się rozpoczął, a ty już tworzysz więcej wspomnień, niż w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W tym tygodniu porzuć przeszłość i myślenie o jutrze. Żyj momentem. Jedyne, co jest pewne, to "teraz". 

Koziorożec

Twoja rutyna przypomina chaos. Wykonywanie podstawowych obowiązków przyniesie ci więcej problemów niż zazwyczaj. Skupienie się nie będzie twoją mocną stroną. Wiedz, że ten stan to podpowiedź od losu, by lepiej zadbać o zdrowie psychiczne. Puść stres nagromadzony w ostatnich miesiącach. Oddaj się pasjom, które cię uspokoją. Przebywaj na zewnątrz i czerp siłę ze Słońca, by choć trochę naładować się Lwim optymizmem. 

Wodnik

W tym tygodniu znajdziesz się u szczytu kreatywności. Sposób, w jaki odbierasz świat, zainspiruje cię do tworzenia. Ta fala emocji, którą teraz czujesz, powinna znaleźć pozytywne ujście. Zamiast się buntować, włóż energię w projekty. Masz ochotę się bawić? Chcesz wyjść do ludzi? Słońce rozświetla twoje plany towarzyskie. Nowa znajomość sprawi, że zapomnisz o koszmarach miłosnych związanych z przeszłością.

Ryby

Ogień rządzący w tym sezonie zdominuje twój żywioł wody. Możesz mieć problemy ze swoimi emocjami i dziwne poczucie, że nikt cię nie rozumie. Najbliższe otoczenie może cię zawieść. Będziesz outsiderem w swojej grupie przyjaciół. Zamiast nieustannie poszukiwać bratniej duszy, ciesz się, że masz wokół siebie osoby, dzięki którym poznajesz nowy punkt widzenia. Trzymaj nerwy na wodzy i czerp swoją radość z prostych czynności na łonie natury.