Horoskop tygodniowy 2020 na ostatni tydzień lipca:

Baran

W tym tygodniu zaleje cię fala kreatywności. Zaczniesz dostrzegać piękno tam, gdzie nigdy wcześniej nie spoglądałaś. Najdrobniejsza rzecz wzbudzi twój entuzjazm. Znowu spojrzysz na świat oczami dziecka. Potraktuj tę umiejętność jak swój dar. Sezon ognistego Lwa sprawia, że ​​masz ochotę skakać z radości. Daj poprowadzić się losowi w tańcu życia. Urzeczywistnij swoje pomysły, bo właśnie teraz mają największą moc. Projekty wymyślone pod wpływem impulsu będą zbyt dobre, by po raz kolejny odłożyć je na później. 

Byk

Uziemiony Byk może sobie nie radzić z uporczywą, parzącą energią ognia. Uważaj, by nie dać się nabrać w tym tygodniu. Na horyzont wypłynie kilka sytuacji, które, wbrew pozorom, nie będą korzystne. Świat może próbować cię przekonać, że potrzebujesz czegoś nowego, aby nareszcie poczuć się całością. Lepiej nie podejmuj impulsywnych decyzji. Na ostrzu pojawią się także twoje słowa. Jeśli użyjesz ich nieumiejętnie, licz się z trwałymi konsekwencjami. 

Bliźnięta

Na dniach będziesz bardzo emocjonalna. Krzywe spojrzenie, nietrafiona uwaga czy niezrozumienie twoich dobrych intencji, może wprawić cię w posępny nastrój. Zamiast się smucić i dramatyzować, trenuj sztukę niebrania wszystkiego do siebie. Pozwól innym mówić szczerze o swoich uczuciach, lecz nie analizuj negatywnie ich słów. Niech prawda załagodzi napięcie. Zanim pochopnie ocenisz sytuację, poznaj wszystkie fakty i punkty widzenia. 

Rak

Woda nie ugasi ognia w sezonie panowania Lwa. Możesz czuć się bardziej impulsywna niż zwykle. Zaczniesz szukać worka treningowego. Zamiast wyżywać się na drugiej osobie, znajdź ujście dla gniewu w kreatywnych czynnościach. Już teraz zastanów się, która pasja pomoże ci przejść przez te złe emocje. Sytuacje, które zwykle po tobie spływają, teraz mogą bardzo zadziałać ci na nerwy. Nie bądź dla siebie zbyt surowa, kiedy poczujesz narastającą złość. Pokazałaś komuś, gdzie raki zimują? Lepiej przeproś za swoją porywczość.