Horoskop tygodniowy 2020. Jak retrogradacja Plutona wpłynie na każdy znak?

Baran

Energia retrogradacji Plutona pomoże ci odkryć prawdziwą misję twojej duszy i właściwe miejsce na świecie. Spodziewaj się metamorfozy na polu ambicji oraz priorytetów. Aby czerpać korzyści z tego zjawiska, musisz porzucić stare, niesłużące ci już przekonania. Księżyc w Pannie w tym tygodniu natchnie cię do znalezienia nowego nawyku, który dobrze wpływa na samopoczucie. Postaraj się lepiej zarządzać swoją codzienną rutyną. Szczególnie jeśli chodzi o czas poświęcony na relaks lub sen.

Byk

Twoja filozofia życia ulegnie wielkiej zmianie. W trakcie retrogradacji Plutona spodziewaj się transformacji we wszystkim, od systemu wartości po swoją wiarę. Zjawisko sprawi, że szerzej spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość. Dla ciebie będzie to wielki przełom w światopoglądzie oraz sferze religijnej. W tym tygodniu masz szansę udowodnić innym swoją inteligencję. Będzie temu sprzyjać Merkury, który teraz znajduje się w znaku Byka. Ta planeta ulepsza twój sposób myślenia i ułatwia komunikację z innymi. 

Bliźnięta

W trakcie retrogradacji Plutona porzucisz swój wrodzony strach przed wszelkimi zobowiązaniami. To zjawisko sprawi, że ponownie oszacujesz swoje relacje miłosne i finansowe. Na nowo zaprowadzisz zdrową równowagę pomiędzy tym, co dajesz, a tym, co dostajesz w zamian. Ten tydzień będzie nieco surrealistyczny. Rządzący Bliźniętami Merkury teraz znajduje się w znaku Byka, przez co bardzo pobudza wewnętrzną intuicję. Zechcesz sprawdzić, czy twoje przeczucia faktycznie są nieomylne. Księżyc w Pannie spowoduje, że połączysz się z krewnymi, pomimo dzielącego was dystansu. 

Rak

Skonfrontujesz się z ludźmi, którzy zapuścili korzenie w twoim życiu. Cofający się Pluton chce, abyś zmierzyła się z tym, co niewygodne, twarzą w twarz. Czy czujesz, że bliska ci osoba manipuluje twoimi emocjami? A może to ty wykorzystujesz czyjeś dobre intencje? Przyjrzyj się prawdziwości swoich związków i oczyść panującą w nich atmosferę. Merkury w znaku Byka w tym tygodniu pomoże ci wypowiedzieć właściwe słowa w odpowiednim momencie. Jeśli coś czujesz, powiedz to na głos. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji. 

 

Lew

Codzienna rutyna Lwów przejdzie transformację. Retrogradacja Plutona sprawi, że weźmiesz pod lupę swoje zdrowie i dotychczasowy rozkład dnia. Zjawisko to pomoże ci jak najlepiej wykorzystać swoją energię. Nie masz czasu do stracenia, jeśli planujesz osiągnąć coś wielkiego. Merkury wkracza w twój sektor kariery w poniedziałek, żeby pomóc ci lepiej zaprezentować swoje umiejętności przed potencjalnymi pracodawcami. Podziel się z innymi swoimi pomysłami lub kreatywną strategią działania. W weekend możesz skupić się na przyjemnościach. 

Panna

Sama blokujesz sobie szczęście, które nieustannie puka do twoich drzwi. Cofający się Pluton odbierze ci wszystkie negatywne przekonania, jakie do tej pory hamowały cię przed tym, żeby żyć pełną parą. To przełomowe zjawisko rozbudzi w tobie pasje i natchnie cię do tego, żebyś znów stała się swoją własną muzą. W tym tygodniu z pomocą Merkurego zrealizujesz swoje inspirujące pomysły. Księżyc w Pannie pomoże ci zajrzeć do własnego wnętrza i znaleźć zrozumienie dla wszystkich emocji, które w sobie dusisz. Daj im się uwolnić. 

Waga

Dom jest tam, gdzie twoje serce. Retrogradacja Plutona skieruje twoją uwagę na sprawy rodzinne. Spodziewaj się konfrontacji na tym polu. Twoje relacje z bliskimi przejdą metamorfozę. To będzie bardzo emocjonalne doświadczenie, potrzebne do naprawienia fundamentów waszej miłości. Miej zaufanie do swojego przeznaczenia. W tym tygodniu Merkury natchnie cię poczuciem uczciwości. Sprawi, że przekażesz innym prawdę, którą muszą usłyszeć. W weekend oddasz się swoim marzeniom, do czego nakłoni cię Księżyc w Pannie. 

Skorpion

Nadchodzą zmiany w twoim sposobie myślenia i stylu komunikacji. Cofający się Pluton rzuci ci wyzwanie. W trakcie tego zjawiska zacznij wyrażać siebie w autentyczny sposób, bez zaprzeczania swoim prawdziwym myślom. To, czy poczujesz się z tym komfortowo, nie będzie mieć teraz żadnego znaczenia. Metoda, jakiej używasz do rozmawiania z innymi, dużo mówi o tym, jaką jesteś osobą. Szczególnie w twoim środowisku pracy, gdzie inni liczą się z twoją opinią. Na dniach Merkury w Byku będzie sprzyjać wszystkim twoim negocjacjom. Łatwo znajdziesz kompromis i odniesiesz sukces.

 

Strzelec

Twój system wartości przejdzie przemianę. Zastanów się, czym dla ciebie jest bogactwo. Inaczej spojrzysz na swoje finanse, a przed tobą pojawią się nowe możliwości zarabiania pieniędzy. Wsłuchaj się w głos swojej intuicji. Nie pozwól, by dotychczasowe uprzedzenia zablokowały ci szansę na rozwój. Tym razem skup się na szczegółach. Pod koniec tygodnia osiągniesz szczyt swojej produktywności. Księżyc w Pannie podaruje ci inspiracje, które zaprowadzą cię do sukcesu. 

Koziorożec

Retrogradacja Plutona to dla ciebie czas odrodzenia. Spodziewaj się zmian na każdym froncie. Zadaj sobie pytanie, kim jesteś i do czego dążysz w przyszłości. To zjawisko wisi nad tobą po to, abyś wyzbyła się swoich toksycznych przekonań, które hamują twój rozwój. Pozbędziesz się wszystkich przeszkód na drodze do osiągnięcia sukcesu osobistego. Nawet twoje długoterminowe cele mogą ulec poważnej zmianie. Panujący teraz Księżyc w Pannie pomoże ci znaleźć dobre rozwiązania na pojawiające się trudne sytuacje. Na dniach staniesz się pewniejsza siebie dzięki energii Merkurego w Byku. 

Wodnik

Stoczysz walkę ze swoimi lękami. Kiedy Pluton się cofa, twój znak zodiaku zostaje wystawiony na życiowy test. Spodziewaj się zmian dotyczących twojej wiary. Masz szansę pozbyć się demonów przeszłości, które nadal cię prześladują. Ten cykl pomoże ci uwolnić się od wszystkiego, co budzi twój niepokój. Przeszkody dotychczas hamujące twój rozwój, rozpadną się w najbliższych miesiącach. W tym tygodniu Merkury wkroczył do twojej strefy domu. Dzięki temu znajdziesz wspólny język z bliskimi. Nie będziesz mieć problemów z komunikowaniem swoich prawdziwych potrzeb i uczuć. 

Ryby

Stworzysz wokół siebie armię bratnich dusz. Retrogradacja Plutona sprawi, że w twoim otoczeniu pojawią się podobnie myślące osoby. Zastanów się, czy ludzie, którzy są w nim teraz, wystarczająco inspirują cię do działania i pobudzają twoją fantazję. W trakcie tego zjawiska wykonaj krok do tyłu i przyjrzyj się swoim wszystkim przyjaciołom. Czy wasze relacje wydobywają z ciebie twoje najlepsze "ja"? W tym tygodniu Merkury zapanuje w twojej strefie komunikacji. To, co powiesz, będzie bardzo znaczące i spotka się ze zrozumieniem twoich słuchaczy. W weekend masz szansę nawiązać z kimś naprawdę głębokie połączenie.