Horoskop tygodniowy 2020. Jak retrogradacja Plutona wpłynie na każdy znak?

Baran

Energia retrogradacji Plutona pomoże ci odkryć prawdziwą misję twojej duszy i właściwe miejsce na świecie. Spodziewaj się metamorfozy na polu ambicji oraz priorytetów. Aby czerpać korzyści z tego zjawiska, musisz porzucić stare, niesłużące ci już przekonania. Księżyc w Pannie w tym tygodniu natchnie cię do znalezienia nowego nawyku, który dobrze wpływa na samopoczucie. Postaraj się lepiej zarządzać swoją codzienną rutyną. Szczególnie jeśli chodzi o czas poświęcony na relaks lub sen.

Byk

Twoja filozofia życia ulegnie wielkiej zmianie. W trakcie retrogradacji Plutona spodziewaj się transformacji we wszystkim, od systemu wartości po swoją wiarę. Zjawisko sprawi, że szerzej spojrzysz na otaczającą cię rzeczywistość. Dla ciebie będzie to wielki przełom w światopoglądzie oraz sferze religijnej. W tym tygodniu masz szansę udowodnić innym swoją inteligencję. Będzie temu sprzyjać Merkury, który teraz znajduje się w znaku Byka. Ta planeta ulepsza twój sposób myślenia i ułatwia komunikację z innymi. 

Bliźnięta

W trakcie retrogradacji Plutona porzucisz swój wrodzony strach przed wszelkimi zobowiązaniami. To zjawisko sprawi, że ponownie oszacujesz swoje relacje miłosne i finansowe. Na nowo zaprowadzisz zdrową równowagę pomiędzy tym, co dajesz, a tym, co dostajesz w zamian. Ten tydzień będzie nieco surrealistyczny. Rządzący Bliźniętami Merkury teraz znajduje się w znaku Byka, przez co bardzo pobudza wewnętrzną intuicję. Zechcesz sprawdzić, czy twoje przeczucia faktycznie są nieomylne. Księżyc w Pannie spowoduje, że połączysz się z krewnymi, pomimo dzielącego was dystansu. 

Rak

Skonfrontujesz się z ludźmi, którzy zapuścili korzenie w twoim życiu. Cofający się Pluton chce, abyś zmierzyła się z tym, co niewygodne, twarzą w twarz. Czy czujesz, że bliska ci osoba manipuluje twoimi emocjami? A może to ty wykorzystujesz czyjeś dobre intencje? Przyjrzyj się prawdziwości swoich związków i oczyść panującą w nich atmosferę. Merkury w znaku Byka w tym tygodniu pomoże ci wypowiedzieć właściwe słowa w odpowiednim momencie. Jeśli coś czujesz, powiedz to na głos. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji.