Horoskop tygodniowy na maj 2020. Co może się wydarzyć?

Baran

Uważaj, bo kiedy w środę Merkury znajdzie się w opozycji do Księżyca, możesz wywołać niepotrzebny dramat. Wenus w retrogradacji nadal wpływa na twoje rozważania na temat miłości. To dobry czas na odpuszczenie relacji, która nie ma szans przetrwać w przyszłości. Jeśli poczujesz się przeładowana tym, co dzieje się w twoim życiu, porozmawiaj z zaufaną osobą. Komunikacyjny Merkury w Raku ułatwi ci wyjaśnienie emocji, jakie dusisz w środku. Dzięki temu poczujesz ogromną ulgę. 

Byk

Ponieważ Merkury teraz wędruje przez twoją strefę przychodów, w tym tygodniu finanse będą priorytetem. Możesz czuć niespełnienie związane z brakiem dóbr materialnych, na które nie masz środków. Byki często wpadają w dołek, kiedy ich dochody nie są wystarczające. Nie użalaj się nad sobą. Porozmawiaj z bliskimi i rusz swoje kontakty biznesowe. Zdziwisz się, jak dobrze postrzegają cię inni. Bądź otwarta na nowe opcje zarobku mogące pojawić się na dniach. 

Bliźnięta

Gdy retrogradacja Wenus wędruje przez twój znak, możesz poczuć się bardzo zmęczona. Do tego stopnia, że proste zadania staną się zbyt trudne do wykonania. Jednak w tym tygodniu "robienie rzeczy" przyniesie ci wielką ulgę. Zajmij swój umysł czynnościami, które zaangażują  twoje dłonie. Robótki ręczne, praca w ogródku, czy nawet domowe SPA skutecznie naładują cię dobrą energią. Unikaj stresu i czerp radość z kontaktowania się z przyjaciółmi. 

Jakie są Bliźnięta? Wady i zalety >>

Rak

Twoja dusza potrzebuje wyjść na świat z małej skorupki, w której ukrywałaś się przez ostatnie tygodnie. Nawet jeśli musiałaś odwołać swoje upragnione wakacje. Znajdź przyjemność w byciu uziemioną tu, gdzie jesteś teraz. Wyjdź na spacer i napraw swój kontakt z naturą, aby uspokoić rozedrgane wnętrze. Wpuść świeże powietrze do swoich relacji. Jeśli coś czujesz, po prostu to powiedz. Merkury w twoim znaku zadziała korzystnie na twoje zdolności komunikacji. 

Retrogradacja Wenus - jak długo potrwa i co powoduje? >>