Horoskop tygodniowy 2020. Czego spodziewać się w sezonie Panny?

Baran

Przyziemny sezon Panny to dla Barana czas na to, by poważnie zająć się pracą. Słońce rzuci światło na twoją rutynę, styl życia i sferę zawodową. Zastanów się, co ulepszyć w tych kwestiach. Pora zwiększyć wydajność po tygodniach lenistwa. Ten tydzień służy robieniu porządków oraz tworzeniu nowego planu dnia. W chaosie nie da się zaznać komfortu. Spróbuj na nowo przeorganizować swoją dotychczasową rzeczywistość.

Byk

Dla Byka początek sezonu władanego przez jego własny żywioł, jest niczym rozpoczęcie się lata. Twój znak teraz stanie w świetle reflektorów, by na nowo rozkręcić zodiakalne przyjęcie. Ten tydzień napełni cię kreatywnością, dzięki której uniesiesz się nad ziemią. Przypomni ci, jak wspaniały jest świat, gdy na chwilę opuścisz swoją strefę komfortu. Czerp radość z młodości, otwórz serce na romans i pozwól sobie być zakochaną. Jeszcze masz szansę wycisnąć z sierpnia wszystko, co zrodzi cudowne wspomnienia.

Bliźnięta

Dogłębne analizowanie emocji nie leży w niespokojnej naturze Bliźniąt. Te istoty są wolne jak wiatr. Chociaż potrafisz grać dobrą minę do złej gry, wibracja Panny pozbawi cię umiejętnej samokontroli. Prawdziwe uczucia, które dusisz w środku, wreszcie znajdą ujście na zewnątrz. Pozwól swojemu sercu na tę wolność. Odważ się świadomie przeżywać smutek lub gniew, dotyczące bieżących spraw. To koniec sztucznego uśmiechania się w momentach, w których do oczu napływają ci łzy. 

Rak

Raki nareszcie wyszły z kryjówki, by w pełni korzystać ze swoich atutów. Błyszczysz w towarzystwie. Dobrze wiesz, co robić, by osiągnąć swój cel. Gdy Słońce w Pannie rozpali twój rozmowny, Trzeci Dom komunikacji, zaczniesz jeszcze mądrzej używać swoich słów i osiągać natychmiastowe rezultaty. Już nie będziesz cofać się do tyłu, niczym krab. Teraz los prowadzi cię za rękę w twoją przyszłość. Możesz mieć do niego pełne zaufanie. 

 

Lew

W tym tygodniu możesz poczuć pragnienie wolności. Zdasz sobie sprawę, że sytuacja, w której znalazłaś się na własne życzenie, jest niczym sidła blokujące twoje ruchy. Dyskomfort, niemoc bycia prawdziwą sobą i poczucie, że ktoś podcina ci skrzydła, wyssie z ciebie całą twoją dobrą energię. Zastanów się, gdzie leży problem. Pomyśl, jak najlepiej wykorzystać swoje siły. Nie pozwól, by stoicki sezon Panny do reszty wypalił twój płomienny temperament. 

 

Panna

Wkrótce zdmuchniesz świeczki na torcie oraz odzyskasz siły witalne, by wspiąć się na szczyt swoich możliwości. Czas zaplanować kolejne pół roku, bez oglądania się na depresyjną przeszłość. Jesteś mądrzejsza i bogatsza w doświadczenia. Nie pozwól dojść do słowa swojej negatywnej stronie. Teraz potrzebujesz zachęty, a nie kary. Zwalczaj swojego wewnętrznego krytyka dawką miłości do samej siebie. Słońce przemierza przez twój znak zodiaku, dając ci siłę, by nad tym popracować. 

Waga

W tym tygodniu możesz mieć poważne problemy ze skupieniem się. Twoje ciało będzie chciało ucinać sobie drzemki. Cóż, sezon Panny u Wag aktywuje sferę intuicji i ducha. Teraz skierujesz uwagę do wewnątrz, zamiast poświęcać czas przyziemnym sprawom. Odbieranie świata przez pryzmat emocji bywa niezwykle wyczerpujące. Nie wiń się za bycie nieaktywną w codzienności. Pozwól sobie pobyć sam na sam z tym, co czujesz. Bądź sobą bez wstydu. Zacznij powolny proces oczyszczania. Pora na chwilę zatrzymać się w miejscu, by poddać się refleksji nad tym, dokąd zmierzasz.

Skorpion

Bujasz w obłokach. Zastanawiasz się, jak sprawić, by twoje marzenia urzeczywistniły się w praktyczny sposób. To będzie wymagać nie lada wysiłku oraz wielkiego poświęcenia z twojej strony. Nic nie przyjdzie łatwo, lecz ty kochasz wyzwania. Gdy podejmiesz pierwsze kroki, zniknie twój niepokój. Nie czekaj, aż wszystko wydarzy się samo. Zastanów się nad tym, czego pragniesz najbardziej i postaraj się spełnić swoje fantazje. To, jak potoczy się twoje życie, zależy wyłącznie od ciebie.

Strzelec

Sezon wytężonej pracy trwa w najlepsze. Jeszcze nie spoczniesz na laurach. Gdy Słońce rozpala twój prestiżowy Dziesiąty Dom kariery, kierujesz się swoimi wielkimi ambicjami. Intuicja wskazuje ci przeznaczenie, z którym przyszłaś na ten świat. Korzystaj z dobrej passy w pracy i towarzystwie, żeby wspiąć się na sam szczyt swoich możliwości. Gwiazdy doceniają twój ognisty potencjał. Niezależnie od tego, jakie kroki poczynisz, dobra karma cię nie opuści. 

Koziorożec

W tym tygodniu możesz odczuć pragnienie przygody. Będzie cię ciągnąć ku temu, co nieznane. Chociaż zazwyczaj robisz wszystko zgodnie z planem, w twoim życiu dojdzie do nagłych zwrotów akcji. Nieprzewidywalny scenariusz jest kuszący. Kto wie, dokąd poniesie cię los, kiedy zboczysz z dobrze znanej sobie drogi. Zbłąkana natkniesz się na piękne zakątki, gdzie czekają cię zupełnie nowe historie. Odważ się pójść w kierunku nieznanego. Gdy Słońce oświetla twój Dziewiąty Dom ekspansji, mądrości i możliwości, warto wprowadzić do życia innowacje. 

Wodnik

Możesz poczuć się jak świadek wielkiego upadku, który dotyczy twojej własnej osoby. Bez względu na to, jak wiele dramatów zacznie pojawiać się na horyzoncie, pamiętaj, że to tylko przejściowe zmiany zamykające pewien ważny rozdział. Być może musisz pożegnać się z czymś, co niegdyś zajmowało ważne miejsce w twoim życiu. Wbrew pozorom ta decyzja przyniesie happy end - wreszcie uwolnisz się od ciężaru. Zaakceptuj sytuacje przyniesione ci przez los. Uwierz, że odpuszczenie jest niezbędne na drodze do dalszego rozwoju. Stratę zastąpi coś piękniejszego niż to, czego zaznałaś dotychczas. 

Ryby

W tym tygodniu czekają cię kłopoty finansowe. Poczujesz, że stąpasz po niestabilnym gruncie. Możesz mieć wrażenie, że pomimo ciężkiej pracy, nadal masz więcej długów niż przychodów. Zamiast użalać się nad swoją bezradnością, skorzystaj z sezonowej energii Panny. Przecież jesteś zaradna, a w rękawie trzymasz asy, które pomogą ci przetrwać ten okres. Potraktuj trudny moment niczym cenną lekcję tego, jak stać się silną-niezależną.