Horoskop na przesilenie jesienne 2020

Od 22 września 2020 roku oficjalnie żegnamy się z latem. W momencie równonocy jesiennej nasz Wszechświat przechodzi poważną przemianę. Dzień osiąga taką samą siłę jak zmierzch. Pomiędzy przesileniem letnim, będącym najdłuższym dniem w roku, a przesileniem zimowym, symbolizującym najdłuższą noc, jesień jest niczym przejście w stałą ciemność. Teraz zbieramy owoce naszej pracy i przygotowujemy się do wejścia w mroźny sezon. 

Zmiana pory roku z lata na jesień nie jest obojętna wobec ludzkiej duszy, lecz zamiast przeżywać ją melancholijnie, możemy pokochać każdą jej minutę. Po pierwsze, równonoc jesienna to moment, w którym Słońce wkracza w radosny znak Wagi. Na koniec lata przesiąknęłyśmy krytyczną, pełną skupienia wibracją sezonu Panny. Za chwilę kosmos ponownie nami wstrząśnie. Waga, kierowana przez żywioł powietrza i kosmiczną boginię miłości Wenus, sprawi, że wszystko nabierze kolorów. Jeśli czujesz, że pożądasz ekscytujących zmian, jesienna równonoc z pewnością je przyniesie. Piękno jest w drodze. Otwórz się na nie, a wprowadzisz do swojego życia wszystko, co najlepsze. 

Horoskop na ten tydzień dla każdego znaku zodiaku >>

Waga jako znak powietrza ceni sobie myśli, słowa, intelekt. Krąży wokół wszystkiego, co piękne.

W astrologii Waga symbolizuje harmonię. Ustabilizuje nasze emocje. Fakt, że Słońce wkracza w ten znak zodiaku dokładnie w momencie nadejścia jesieni, tylko wzmacnia jej zrównoważoną siłę. Ponieważ równonoc jesienna jest wtedy, kiedy dzień i noc są sobie równe, Waga zaprowadzi porządek tam, gdzie dochodzi do największych skrajności.

Nowy rok numerologiczny 2021 - jak się zapowiada? >>