Jak Wielka Koniunkcja 2020 wpłynie na każdy znak zodiaku?

Baran

Oto przełomowy tydzień w twojej karierze. Możliwe, że wpadniesz na błyskotliwy pomysł na dodatkowe źródło dochodu lub ulepszysz swoje aktualne projekty, by poprowadzić je w nowych kierunkach. Twój poziom ambicji jest tak intensywny, że możesz nie wiedzieć, w co włożyć ręce. Miej szczere intencje i nie kieruj się ego. Niech wszystko, co robisz, będzie napędzane pasją. Zrezygnuj z chorej rywalizacji, która tak naprawdę wyrządza ci krzywdę. 

Byk

Na dniach poczujesz się dziksza niż kiedykolwiek. Z natury jesteś niechętna wobec zmian i zawsze próbujesz przewidzieć przyszłość. Twój niezawodny znak zodiaku woli ugruntowanie niż przewrót. Jednak w tym tygodniu zapragniesz czegoś, co może odmienić twoją ziemską rzeczywistość. Odkryjesz tę część siebie, która lubi ryzykować. Możliwe, że złapiesz spontaniczną okazję i nawet nie pomyślisz o jej konsekwencjach. Wszechświat podpowiada, abyś była elastyczna. Czas zrobić coś na przekór swojej naturze. 

Najlepsze prezenty świąteczne last minute dla znaków zodiaku ziemi. Co kupić na Gwiazdkę Bykowi, Pannie i Koziorożcowi?>>

Bliźnięta

Bliźnięta wkraczają w okres ważnej transformacji. Twoja głowa w tym tygodniu zawędruje do mrocznego miejsca objętego tabu. Słońce i Merkury krążą teraz przez twój ósmy dom śmierci i odrodzenia, skupiając się na tym, co musisz odpuścić, zanim zakończysz swój stary etap. Nie trać gruntu pod nogami - postaraj się uziemić. Ewoluujesz, a więc daj sobie czas na to, by móc się sobą zaopiekować. 

Rak

W tym tygodniu Słońce rozpali twój siódmy dom związków, znajomości i bratnich dusz. Gdy Jowisz połączy siły z Saturnem, zaczniesz zacieśniać swoje więzi międzyludzkie. Nadszedł czas, aby uwolnić się od obaw przed zranieniem ze strony tych, których kochasz. Umocnij swoje partnerstwa, ale zachowaj w nich przestrzeń dla samej siebie. Nie bój się mówić "nie" gdy nie zgadzasz się z pomysłem drugiej osoby. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>