Horoskop tygodniowy 2020. Czwarty tydzień stycznia to czas panowania twórczego Wodnika. Jego energię wzmocni nów Księżyca, który już w piątek pojawi się na niebie:

Baran

W tym tygodniu możesz wreszcie wrzucić na luz i odłożyć na bok pracę, która do tej pory zajmowała ci każdą chwilę. Wibracja Wodnika radośnie wpłynie na twoje relacje. Upewnij się, że priorytetem na najbliższe dni są przyjaciele. Jesteś sznurkiem, który połączy wszystkich razem. Chroń tajemnice, które przechowujesz dla innych. Ludzie na tobie polegają.

Byk

To niemożliwe, aby zadowolić każdego i przez cały czas. Nie zapominaj o tym w nadchodzących dniach. Postaraj się spędzać najwięcej czasu w miejscach, w których czujesz się wspierana. Unikaj lekkomyślnych zakupów. Słuchaj swojej intuicji niezależnie od tego, co ktoś ci powie. Jedyną opinią, która teraz się liczy, jest twoje własne zdanie.

Bliźnięta

Rozpościerasz skrzydła i otwierasz swoje serce na nowe możliwości. Jedynym negatywnym aspektem jest to, że pozostajesz uparta i niezmienna. W pracy poczujesz rywalizację, co tylko napędzi twoją siłę tworzenia. Upewnij się jednak, że nie wkładasz wysiłku w wygranie bitew, które na dłuższą metę nic nie znaczą.

Rak

Nowy rozdział w twoim życiu właśnie się rozpoczyna i niektóre rzeczy muszą zostać w przeszłości. Uwolnij się od niepotrzebnego ciężaru. Miej odwagę zainwestować w coś nowego. Możesz odczuwać silne pragnienie wolności czy niezależności. Pamiętaj, aby z szacunkiem ustalić granice, które chronią twoje poczucie własnej wartości.

Lew

Pogłębiasz swoje relacje partnerskie. Uczysz się, na czym polega współpraca oraz dzielenie się z innymi. Pracuj nad ustanowieniem zdrowej równowagi pomiędzy dawaniem i otrzymywania. Pozbądź się toksycznych wzorców relacji, które cię powstrzymują. Pamiętaj też, że miłość nie polega na kontroli. Chodzi o to, aby kochać kogoś takim, jaki jest, bez próby zmieniania go na siłę.

Panna

Czas skoncentrować się na swoich celach i stworzyć zorganizowany system, który przybliży cię do sukcesu. Zastosuj metodę, jaka najbardziej ci odpowiada. Stara taktyka tym razem może zawieść. Połącz kreatywność z konsekwencją, a za chwilę będziesz na szczycie. Wiedz, że nie musisz polegać na innych, aby się tam dostać. Posiadasz wszystkie potrzebne narzędzia.

Waga

Poświęć czas na pielęgnację swojego wewnętrznego dziecka. Zanim poznałaś prawdziwy stres oraz presję dorosłego życia, byłaś najczystszą i najprawdziwszą wersją siebie. Wróć do czynności, które sprawiają, że czujesz się najszczęśliwsza oraz najbardziej komfortowa z tym, kim jesteś. W tym tygodniu mogą pojawić się frustracje opóźniające twój postęp. Nie daj się przygnieść do ziemi. Podnieś się z dumą i idź do przodu. Masz wewnętrzną siłę, by stawić temu czoła.

Skorpion

Nareszcie tworzysz sobie dom, na który zasługujesz. Miejsce, w którym czujesz się bezpieczna, zrozumiana oraz zdolna do wyłączenia swojej nadzwyczajnej czujności. Pielęgnuj siebie i odpocznij, jeśli twój duch tego potrzebuje. W tym tygodniu w twoim życiu miłosnym może nastąpić mały dramat, ale wywoła on w tobie ekscytację, a tej emocji ostatnio ci brakowało. Pozwól, by rozgrywki między wami potoczyły się naturalnie. Zdaj się na los. 

Strzelec

Tęsknisz za tym, by opowiadać swoje fascynujące historie, a to rozpala ogień w twoim życiu towarzyskim. Otwórz się na nowych przyjaciół i pozwól im wyspowiadać się przed tobą ze swoich myśli czy pragnień. Nie zapomnij przy tym być dobrym słuchaczem. Dzięki temu wiele się nauczysz. W tym tygodniu możesz napotkać konflikty w domu lub z rodziną. Nie próbuj na siłę udowodnić swojej racji, postaraj się od razu załagodzić konflikt. 

Koziorożec

Twoim zadaniem na ten tydzień jest wprowadzenie do życia większej stabilności. Zacznij od finansów - zastanów się, na co wydajesz pieniądze oraz czy inwestowanie w niektóre rzeczy ma jakikolwiek sens. Czy są to artykuły niezbędne do życia, czy coś zupełnie niepotrzebnego? Skup się. To, czego naprawdę potrzebujesz, może bardzo różnić się od tego, co uważasz, że powinnaś zdobyć. Kolejna wskazówka: zanim coś powiesz, pomyśl dwa razy. Inaczej sprawa pomiędzy tobą a kimś może zakończyć się wielkim konfliktem. 

Wodnik

Manifestuj to, kim jesteś. Jeśli czujesz, że otaczający cię świat tłamsi twoją osobowości lub podcina ci skrzydła, postaw się. Sama dobrze wiesz, jaka jesteś w głębi duszy. Brak zrozumienia ze strony innych może być frustrujący, ale nie przestawaj być pełną zaufania wobec swoich prawd. W tym tygodniu możesz poczuć się zaborcza. Chroń swoją energię, ale staraj się też nie być samolubną.

Ryby

Zanurzasz się w swoim świecie marzeń i zagłębiasz w podświadomość. Ten tydzień to dla ciebie dobry czas na sporządzanie notatek w dzienniku, medytowanie czy zwracanie szczególnej uwagi na swoje sny oraz miejsca, do których wędruje twój umysł. Czeka na ciebie objawienie związane z zapisanym ci przeznaczeniem. Na dniach poczujesz też, że ktoś cię atakuje. Zanim wywołasz wielki dramat, pamiętaj, że każda historia ma dwie strony.