Horoskop tygodniowy na początek listopada:

Baran

Wierzysz, że rok 2020 wywołuje w tobie wielką duchową przemianę? Nie jesteś w błędzie. W listopadzie spojrzysz na świat z nowej perspektywy, do której dojrzewałaś w ostatnich miesiącach. Mars stacjonujący bezpośrednio w twoim znaku wzmocni cię na więcej niż jeden sposób. Zechcesz nauczyć się czegoś nowego, czym ulepszysz swoją dotychczasową pracę. W kwestii relacji stawiaj na kompromis. Postaraj się docenić zalety partnerstwa. 

Byk

W tym tygodniu drobne zadanie może się okazać wielkim wyzwaniem. Zmęczona monotonią, zwalniasz tempo w pracy i nie potrafisz myśleć kreatywnie. Potrzebujesz zmiany, jednak by ją sprowokować, powinnaś nakreślić sobie konkretny plan. Poświęć chwilę na relaks, a w jego trakcie manifestuj swoje największe pragnienia. Sezon Skorpiona dotyka głębin duszy, żeby pomóc nam odkryć nasz prawdziwy cel.

Bliźnięta

Retrogradacja Merkurego mogła nieco zgasić twój entuzjazm do życia. Nagle wszystko stało się mniej interesujące. Nawet nie wiesz, gdzie skierować się po inspiracje. Jednak, zamiast dać się pochłonąć rutynie, powinnaś spróbować czegoś zupełnie nowego. Przypomnieć sobie, jakie to ekscytujące zrobić coś po raz pierwszy...W tym miesiącu Neptun zagości w znaku Bliźniąt i zacznie bezpośrednio wspierać twoją karierę. Możliwe, że to, czym za chwilę zajmiesz ręce, przyniesie ci dochody w najbliższej przyszłości.

Rak

Po ostatnich przejściach ciężko ci przywrócić swój wewnętrzny stan zen. Coś nie daje ci spokoju. Czy to problem w domu? A może rozterka związana z twoim eks? Pewien konflikt nie został rozwiązany i nadal powoduje ferment w powietrzu. Cokolwiek to jest, nie odejdzie samo z siebie, a ty nie odetchniesz z ulgą, dopóki nie podejmiesz się konkretnego działania. Nie bój się stawić czoła problemowi. Tej "drobnostki" nie zamieciesz pod dywan.