Horoskop tygodniowy 2020 na początek sezonu Skorpiona:

Baran

W tym tygodniu poczujesz, że znów rosną ci skrzydła. Wróci wena, na którą czekałaś z utęsknieniem. Z pasją podejmiesz się nowych zadań, jednak twoja niecierpliwość uprzykrzy ci życie. To, czego pragniesz, niestety nie może spełnić się z dnia na dzień. Postaraj się nie robić scen. Czerp radość z każdego kroku, jaki poczynasz w drodze do sukcesu. Retrogradacja Marsa w Skorpionie nie sprzyja podejmowaniu impulsywnych decyzji. 

Byk

Byku, zdobądź się na odwagę. Nie bój się uwolnić swojej kreatywności. Sezon Skorpiona zainspiruje cię do powrotu do twoich największych pasji. Pozwól sobie na romans ze wszystkim, co najbardziej działa na twoje zmysły. Nadaj swojemu życiu głębszy sens. Jeśli nie podejmiesz twórczego ryzyka, przegapisz cudowne doświadczenia, które czekają na ciebie tuż za rogiem. 

Bliźnięta

Ponieważ rządzący tobą Merkury w tej chwili cofa się wstecz, możesz mieć wrażenie, że w tym tygodniu nic nie dzieje się po twojej myśli. Będzie ci wyjątkowo trudno przestrzegać rutyny, działać zgodnie z planem lub stawiać się na umówionych spotkaniach. Możesz popełniać jedną gafę po drugiej i zacząć obwiniać się za swoją chaotyczność. Zamiast brać na siebie kilka rzeczy na raz, ogranicz się do jednej czynności. Teraz naturalnie powinnaś zwolnić tempo. 

Rak

Jako znak wodny, w sezonie Skorpiona zaczniesz emanować kreatywnością. Słońce właśnie zagrzało miejsce w twoim piątym domu zabawy i romansu. Wszystko, czego pragniesz, to wyrażać siebie oraz czerpać jak najwięcej korzyści z danej chwili. Retrogradacja Merkurego przypomni ci o twoich zapomnianych pasjach. Przestań udawać dojrzalszą niż jesteś. Spójrz na świat oczami dziecka i daj się zainspirować. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>

 

Lew

Sezon Skorpiona sprawi, że ponownie połączysz się ze swoimi korzeniami. Możliwe, że brakuje ci poczucia bezpieczeństwa. Zechcesz przypomnieć sobie, kim jesteś oraz na co tak naprawdę cię stać. Niestety, w domu czekają cię konflikty, którym teraz musisz poświęcić uwagę, żeby naprawić swoje błędy z przeszłości. Rozwiązuj problemy w chwili, gdy się pojawiają. Niech twoje serce oczyści się z żalu. 

Panna

Ponieważ Merkury to twoja planeta, wyraźnie odczujesz jego retrogradację. W tym tygodniu napotkasz problemy w porozumiewaniu się z innymi ludźmi. Uważaj na luki w komunikacji. Zanim poddasz kogoś swojej ostrej ocenie, najpierw wysłuchaj, co do powiedzenia ma druga strona. Jeśli czegoś nie rozumiesz, zadawaj pytania. Jeśli to ciebie ktoś pyta o zdanie i nie znasz odpowiedzi, nie udawaj, że coś wiesz. Nie dąż do doskonałości. Odpuszczenie przyniesie ci ulgę.

Waga

Jesteś towarzyskim znakiem zodiaku, pragnącym głębokiej więzi i partnerstwa. Jednak ten tydzień za chwilę ci przypomni, że relacja, jakiej teraz musisz nadać priorytet, to połączenie ze swoją własną duszą. Masz prawo się wyciszyć, spędzając czas samotnie. Nie musisz zawsze być na czyjeś zawołanie. Czas skupić się na tym, czego pragnie twoje wnętrze i na spokojnie przyjrzeć się sprawom, które zakłócają twoją równowagę. 

Skorpion

Kiedy Słońce wchodzi w twój znak Skorpiona, zaczynasz odkrywać, kim tak naprawdę jesteś. Wiedz, że to już nie jest ta sama osoba, którą widzisz w swoich złych wspomnieniach z przeszłości. Może się okazać, że przez ostatni rok stałaś się zupełnie innym człowiekiem. Czy nadal się ze sobą identyfikujesz? A może to najdoskonalsza wersja ciebie? Nie bój się tej zachodzącej zmiany. Zaakceptuj swój mrok i głęboko się zastanów, czego oczekujesz od swojej przyszłości. 

 

Strzelec

W tym tygodniu możesz mieć dosyć ludzi wokół. Czas odmówić towarzystwu i pobyć sam na sam. Aktualne zjawiska astrologiczne wyczerpują cię emocjonalnie. Przeznacz ten moment na regenerację lub skupienie się na swoich osobistych projektach. Wsłuchaj się w potrzeby swojej filozoficznej duszy. Zwróć uwagę na sny i to, co podpowiada ci intuicja. Miej jednak świadomość, że nie wszystkie przeczucia pokrywają się z rzeczywistością. Retrogradacja Merkurego w Skorpionie zakłóca nasze postrzeganie świata zewnętrznego.

Koziorożec

Ostatnie miesiące nauczyły cię, jak taranować wszystkie przeszkody. Stałaś się odporna na trudne wyzwania. Spoglądasz na świat z nowej perspektywy. W tym tygodniu przyjmij to, co daje ci los i skorzystaj ze spontanicznych okazji, aby pogłębić swoje relacje z bliskimi. Być może w twoim życiu brakującym puzzlem jest ta druga, dopełniająca cię osoba. Skorpion sprawi, że skupisz się na swoich uczuciach, żeby odkryć, czym jest twoja definicja szczęścia

Wodnik

Retrogradacja Merkurego w sezonie Skorpiona uderzy wprost w twoją karierę. Możesz odnieść wrażenie, że cofasz się do tyłu, zamiast spełniać swoje marzenia zawodowe. Nie zdziw się, jeśli napotkasz te same problemy, które wcześniej uniemożliwiały ci postęp. Zastanów się, gdzie popełniasz błąd. Wszystko, co musisz zrobić w tym tygodniu, pomoże ci znaleźć właściwą odpowiedź. Czego najbardziej się boisz? Powodem tych blokad najpewniej jest twój strach. 

Ryby

Twoje relacje mogą nagle się osłabić przez czynniki, na które nie masz żadnego wpływu. Zamiast się oddalać, jasno komunikuj swoje potrzeby oraz uczucia, które żywisz do drugiej połówki. Spraw, by twój partner czuł się z tobą komfortowo. Bądź dobrym słuchaczem. Wykaż się cierpliwością i postaraj się nie prowokować konfliktów. Jesteś wrażliwa, więc zjawiska w tym tygodniu mogą wywoływać w tobie skrajne emocje. Grunt to trzymać nerwy na wodzy, uważając, by nie dać się sprowokować.