Horoskop na nów Księżyca w Lwie:

Baran

Uwolnij swoją artystyczną duszę, bez dążenia do sukcesu czy doskonałości. Prosty akt kreatywności to wszystko, czego w tej chwili potrzebujesz. Wykorzystaj czas nowiu, by przypomnieć sobie, że życie nie polega na przestrzeganiu zasad. Chodzi w nim o pełne, świadome uczestnictwo w przestrzeni, która cię otacza. Jeśli masz świetny pomysł, nie wahaj się powiedzieć go komuś na ucho. Cudzy wkład teraz może bardzo ci pomóc. 

Byk

Twoje korzenie wymagają od ciebie ciągłego podlewania. Wróć do swojej świętej przestrzeni i ponownie połącz się z bliskimi. Nadszedł piękny czas, aby zacząć "podlewać" swoje życie miłością, troską czy współczuciem. Zasługujesz na bezpieczną strefę komfortu, która sprawi, że poczujesz dumę z tego, kim jesteś, gdy nie spogląda na ciebie nikt z zewnątrz. Chaos, dezorganizacja i słaba komunikacja działają przeciwnie - mogą wzmagać w tobie poczucie niepokoju. Podejmij się rozwiązania tych problemów.

Bliźnięta

Twój umysł znów domaga się stymulacji. Wykorzystaj swoją niespokojną energię, by nauczyć się nowych rzeczy, przeorganizować swój harmonogram lub podejść do zadań z większym zapałem. Jest to również idealny czas, by udoskonalić sposób, w jaki się komunikujesz, i zacząć słuchać ze zrozumieniem, oddając głos drugiej osobie. Przestudiuj tematy, na których Ci zależy. Porozmawiaj o problemach, jakie obecnie cię trapią. Zamiast czytać książki, pobrudź sobie ręce. Ten nów podpowiada, że czas na dobrą sztukę.

Rak

W nów Lwa poświęć chwilę, aby policzyć każde błogosławieństwo, jakie cię otacza. Rozejrzyj się. Wokół ciebie jest wiele osób, które cię wspierają i noszą na rękach. One też zasługują na twoje uznanie. Pomyśl, czego tak naprawdę potrzebujesz, aby czuć się stabilniej i bezpieczniej we Wszechświecie. Stwórz sobie plan głębszego uziemienia. Przygotuj się na to, że w tym tygodniu poczujesz się bardziej atrakcyjnie niż zwykle. To dlatego, że Wenus, planeta piękna, wędruje przez twój znak, obsypując cię garściami czułości. 

 

Lew

Zrzucasz swoją starą skórę niczym wąż, by wydobyć z siebie najbardziej autentyczne "ja". Porzuć troskę o to, co pomyślą inni. Nie bądź taką, jakiej oczekują. W nów Lwa nadszedł czas, aby uwolnić swój szczery głos i zakochać się w osobie, którą się stajesz. W ten sposób przyciągniesz do swojego życia odpowiednich ludzi czy właściwe sytuacje. Wszystko zaczyna się od wiary w siebie.

Panna

Potrzebujesz ciszy. Jeśli czujesz się przytłoczona, nie przepraszaj za odwoływanie randek lub odkładanie obowiązków na później. W tej chwili przechodzisz poważną, duchową przemianę, która wymaga spowolnienia tempa. Zanurkuj do swojego świata wewnętrznego i zidentyfikuj, co nadal cię boli. Być może nadszedł czas, aby poczuć ten ból oraz przepracować trudne emocje. Sezon Lwa dobiega końca, a wraz z nim rozpoczyna się twój własny miesiąc. Wtedy otrzymasz kopa energii i postawisz stopy na stabilniejszym gruncie.

Waga

Masz nadzieje i marzenia, które wypłyną na wierzch pod wpływem energii nowiu w Lwie. Jednak te fantazje nie dotyczą tylko ciebie. Spełnią się dopiero, jeśli znajdziesz moc, by zaangażować w nie całą społeczność. Otwórz swoje serce na osoby myślące podobnie, by móc zacząć z nimi współpracować. Inni dostrzegają twój wielki potencjał. Jeśli teraz wyciągniesz do nich rękę i nawiążesz solidne kontakty, czeka cię wiele cudownych możliwości. Spodziewaj się rozkwitu w sferze kariery. 

Skorpion

W tym tygodniu możesz poczuć niepewność dotyczącą twoich relacji. Czy trudno ci zaufać? Intuicyjnie pragniesz kontrolować sposób, w jaki funkcjonują twoje związki? A może nie potrafisz przezwyciężyć zazdrości? Pamiętaj, że te emocje są ludzkie i wszyscy ich doświadczają. Jedyna ciemność pojawia się wtedy, gdy działasz z negatywną lub toksyczną intencją. Zamiast podejmować drastyczne kroki czy grać dobrą minę do złej gry, mów szczerze o swoich lękach i odczuciach. Nie bój się porażki. Każda z nich przybliża cię do osiągnięcia twojego prawdziwego, pierwotnego celu.

 

Strzelec

Spontaniczne okazje wypływają z każdej strony. Otrzymujesz szanse nigdy niebędące częścią twojego pierwotnego planu, lecz mogące zawierać ten brakujący składnik, jakiego od dawna podświadomie poszukujesz. Jest tak wiele rzeczy, o których wciąż nie wiesz. Zachowaj otwarty umysł. Rozpoczynasz podróż, która zaprowadzi cię naprawdę daleko. Otwórz swoje serce na wszystkie opcje. To, czego pragniesz, ukrywa się w nieznanym.

Koziorożec

Rośnięcie boli. Odczuwa je nie tylko ciało fizyczne. W tym tygodniu wzrasta twój duch, przez co cierpisz z powodu swoich emocji i przeżytych niegdyś doświadczeń. Nów w Lwie zachęca jednak, żebyś wyszła poza negatywne aspekty życia, by móc podjąć lepsze decyzje w przyszłości. Czujesz ból, kończąc toksyczne nawyki czy złe znajomości, więc będziesz potrzebować czasu na odpoczynek. Zaufaj, że wkrótce poczujesz się lepiej, a los zwróci ci twoje siły. 

Wodnik

Przyjrzyj się bliżej swoim życiowym relacjom. Czy opierają się na szacunku? Pomagają ci stać się osobą, którą chcesz być? Zastanów się, jak ulepszyć swoje partnerstwo, przyjaźnie i kontakt z otoczeniem. Pora okazywać ludziom więcej uczuć, by nareszcie poczuli, że są dla ciebie ważni. W tym tygodniu zdasz sobie sprawę, że to wszystko wymaga wytężonej pracy. Im więcej energii i serca wkładasz w związki, tym więcej dostajesz z powrotem.

Ryby

Twoje cele mogą teraz wydawać się odległe. Tak, jakbyś nigdy nie mogła ich osiągnąć. Jednak wystarczy poczynić jeden krok, by genialny plan sam się nakreślił. Pomyśl nam tym, w jaki sposób możesz zwiększyć produktywność, wprowadzając zmiany na liście priorytetów. Stopniowo oczyszczasz swoje ciało i duszę. Wypędzasz z siebie stęchłą, negatywną energię, która do tej pory blokowała twoją przestrzeń. Potrzebujesz dyscypliny, żeby ruszyć naprzód.