Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna 

Przez ostatni miesiąc byłyśmy zanurzone w ciemnych i głębokich wodach sezonu Skorpiona. Większość z nas odbyła w jego trakcie emocjonalną podróż w otchłań prawdy. Po to, aby przejść wewnętrzną transformację, którą spowodował ten intensywny znak. Na szczęście już za chwilę odetchniemy z ulgą - w tym tygodniu Strzelec przejmie gwiezdne dowodzenie. Horoskop na najbliższe dni jest pełen zakończeń, ale też ekscytujących początków. Jak potoczą się nasze sprawy po przeżytych skorpionicznych dramatach?

Horoskop ten tydzień - aktualne wydarzenia

Tydzień zaczynamy od Wenus tworzącej kwadrat z Saturnem, planetą hamującą postęp. W astrologii ten aspekt zwiastuje trudności w nawiązywaniu więzi emocjonalnej. Dla niektórych będzie niczym kubeł zimnej wody, który uświadamia wady w związku. Tym samym przypomina o ograniczeniach, mogących stanowić przeszkody w miłości. Nadeszła pora, aby udowodnić, jak bardzo pożądamy czegoś lub kogoś. Jeśli nie chcemy zaprzepaścić swoich szans, musimy się wysilić bardziej niż kiedykolwiek. Coś wreszcie się zakończy lub dopiero zacznie. Dalszy scenariusz zależy od tego, jak bardzo odważymy się zawalczyć o uczucie. Na dniach manifestuj swoje pragnienia - ich siłę wzmocni energia fazy nowiu, która rozpoczęła się w miniony weekend. 

Patronat nad Strzelcem sprawuje Jowisz - władca szczęścia, obfitości i dalekosiężnych planów.

Do 21 listopada pożegnamy się z mrocznym sezonem Skorpiona. Słońce zagrzeje miejsce w znaku Strzelca żądnym adrenaliny, przygód i romansów. Tym samym rozpocznie czas dedykowany podróży, a nie celowi na jej końcu. To najlepszy moment na eksperymenty, więc jeśli masz w głowie szalone pomysły, możesz bez wahania wcielić je w życie. Rządzący Strzelcem Jowisz daje odwagę i wiarę w to, że da się osiągnąć każdy cel. Z kolei kierujący tą istotą ogień rozpali w nas zapał do spełniania swoich marzeń.